loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

EPICOR prezentuje nową wersję systemu ERP iScala

Epicor Software Corporation wprowadza Epicor iScala 2.3 SR 3 - najnowszą wersję obecnego na polskim rynku od ponad 17 lat systemu ERP Epicor iScala. Rozwiązanie zostało wyposażone w funkcje mobilne i trzy nowe moduły — do rozpoznawania przychodów z projektów i kontraktów, do zaawansowanej kontroli kredytowej oraz w aparat kontroli transakcji biznesowych. Nowa wersja zapewnia skalowalność, komfort obsługi i większą kontrolę. Przeznaczona jest dla firm, które chcą wykorzystać możliwości wynikające z poprawy sytuacji gospodarczej.
Po przetestowaniu Epicor iScala 2.3 SR 3 stwierdziliśmy, że oferuje ono dodatkowe funkcje przydatne dla użytkowników, niezależnie od branży — powiedziała Daina Ziraka, dyrektor zarządzający w firmie ViaPro, która jest partnerem firmy Epicor na Łotwie. „Dwa największe wyzwania dla naszych klientów to obecnie konieczność poprawy wydajności i wykorzystanie technologii jako czynnika wspomagającego innowacyjność. Epicor iScala 2.3 SR 3 pozwala zrealizować oba cele. – dodaje Ziraka - Integracja z rozwiązaniem Epicor Mobile Field Service zapewnia klientom rozszerzone funkcje w zakresie mobilności, co ułatwia prowadzenie sprawnej obsługi klienta. Usprawnienia dotyczące procesu podejmowania decyzji i stała zgodność ze zmieniającymi się przepisami lokalnymi pozwalają nie tylko na dotrzymanie kroku zmianom legislacyjnym, lecz także na korzystanie z narzędzi do sterowania działalnością i optymalizacji wydajności w całym cyklu biznesowym.
Jak stwierdziła Daina Ziraka:
Dodatkową zaletą nowej wersji, szczególnie dla firm produkcyjnych jest obsługa procesów demontażu i naprawy wyrobów gotowych, co umożliwia ujednolicenie procesów w poszczególnych zakładach i uproszczenie funkcji obsługi produkcji w ramach wielu instancji oprogramowania iScala.
Rozwiązanie Epicor iScala 2.3 SR 3 zostało wyposażone w nowe funkcje i moduły. Moduł rozpoznawania przychodów przeznaczony jest dla klientów korzystających na co dzień z modułów zarządzania kontraktami i projektami. Pozwala na określenie warunków ustalania dochodów i wydatków. W module zaawansowanej kontroli kredytowej rozwiązania iScala wprowadzono wiele usprawnień. Dostępny jest nowy zestaw funkcji, które umożliwiają organizacjom określenie zasad autoryzacji i zatwierdzania na podstawie maksymalnie 10 definiowanych przez użytkownika poziomów uprawnień do limitów kredytowych. Każdy poziom limitu kredytowego jest przyporządkowany do określonego zestawu uprawnień użytkownika. Limity umożliwiają uprawnionym użytkownikom zwalnianie pozycji zamówień zablokowanych z powodu braku środków. Aparat kontroli transakcji biznesowych (BTCE) został wyposażony w funkcje kontroli określonych transakcji lub zdarzeń biznesowych w procesach sprzedaży, zakupów i zarządzania serwisem. Dla przykładu, rozszerzona obsługa zaawansowanej kontroli licencji (LC) umożliwia definiowanie możliwości zakupu bądź sprzedaży określonych produktów albo surowców, czasu transakcji, powodów, ilości i kontrahentów.
Epicor iScala jest jednym z najpopularniejszych systemów ERP wśród przedsiębiorstw działających globalnie, ponieważ umożliwia utrzymanie niskich kosztów i zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami, niezależnie od miejsca prowadzenia działalności — powiedział Matt Muldoon, wiceprezes ds. marketingu produktów w firmie Epicor. Epicor iScala 2.3 SR3 pozwala poprawić wydajność działalności biznesowej. Jest wyposażona w nowe funkcje takie jak zupełnie nowy tabelaryczny interfejs wprowadzania zamówień sprzedaży, integracja z rozwiązaniem Epicor Mobile Field Service, pakowanie i obsługa opakowań oraz fakturowanie oparte na zdarzeniach w module zarządzania kontaktami. iScala 2.3 SR3 pozwala na uproszczenie procesów i zaspokojenie popytu w obliczu poprawy sytuacji na rynku.
Nowa iScala zapewnia globalnym przedsiębiorstwom zaawansowane wsparcie w zakresie procesów demontażu i naprawy, a także szeroki zakres funkcji dostosowanych do poszczególnych krajów — mówi Matt Muldoon — Aby ułatwić firmom optymalne zarządzanie działalnością, nowe oprogramowanie zapewnia także możliwości obsługi transakcji masowych, drukowanie z poziomu szybkiego wyszukiwania oraz pakiety zawartości do rozwiązania Epicor do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa (EPM).
Źródło: www.epicor.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top