loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

TOPSIL zakończył wdrożenie systemu ERP

Asseco Business Solutions S.A. zakończyło wdrożenie systemu ERP w firmie TOPSIL Sp. z o.o. Sp. K., która jest liderem na polskim rynku przetwórstwa silikonów za pomocą najnowocześniejszych technologii. Celem implementacji było usprawnienie procesów produkcyjnych oraz wsparcie zarządzania w takich obszarach jak logistyka i sprzedaż.
Uruchomiony moduł produkcyjny programu Asseco Softlab ERP umożliwił firmie TOPSIL sprawne zarządzanie recepturami produktowymi. Zastosowana metoda pozwoliła na przygotowywanie algorytmów z dokładnością do jednostki produktu. Ponadto aplikacja usprawniła elastyczne zarządzanie zasobami produkcyjnymi. Automatyczny proces efektywnie zoptymalizował wykorzystanie surowców, maszyn i personelu. Poprzez szczegółowy opis parametrów i wykorzystanie gniazd produkcyjnych wdrożone oprogramowanie umożliwiło również określanie wskaźników wydajności, zależnych od produktu, a także dostępnych zasobów maszyn oraz ludzi.

Zaimplementowany moduł logistyczny systemu Asseco Softlab ERP zintegrował procesy produkcyjne z procedurami sprzedaży. Wprowadzane do programu zamówienia klientów są bazą danych do generacji zleceń produkcyjnych. Wytworzone produkty automatycznie są rezerwowane pod konkretne zamówienia. W dalszych etapach, w dużej części zautomatyzowanych, wyroby są wydawane i fakturowane.
W związku z coraz intensywniejszym rozwojem naszej firmy stanęliśmy przed problemem, jakim była zbyt mała wydajność sił produkcyjnych i coraz trudniejsze zarządzanie samym procesem produkcji. W celu skuteczniejszego działania zdecydowaliśmy się na zakup rozwiązania informatycznego, które kompleksowo wspiera procesy produkcyjne, a jednocześnie zapewnia obsługę pozostałych obszarów działania, takich jak logistyka i sprzedaż. Ponadto obecnie realizowane są projekty Asseco BS mające na celu usprawnienie współpracy naszej firmy z klientami. W szczególności należy wymienić takie rozwiązania, jak moduł B2B oraz CRM” – mówi Wojciech Mąka z firmy TOPSIL Sp. z o.o. Sp. K.
Program Asseco Softlab ERP to zintegrowany system informatyczny wspomagający kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem. Oparta o technologię Microsoft aplikacja umożliwia tworzenie indywidualnych rozwiązań dopasowanych do branży, specyfiki oraz potrzeb firmy klienta.

Źródło: www.assecobs.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top