loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Klimatyzacyjne wdrożenie systemu ERP eSente

Spółka Konwektor, producent urządzeń wentylacyjnych i grzewczych, wdraża system ERP. Pełne uruchomienie systemu wrocławskiej firmy SENTE Systemy Informatyczne inwestor planuje w styczniu 2012 roku.
Celem inwestycji jest wdrożenie systemu ERP SENTE eSystem 3.0 w kujawsko – pomorskiej spółce, która już od pół wieku produkuje m.in. wentylatory dachowe, osiowe i promieniowe.

W trakcie dwumiesięcznej analizy przedwdrożeniowej, przeprowadzonej latem 2010 roku, oba zespoły projektowe ustaliły ostateczny kształt projektu, w myśl którego nowe oprogramowanie ma poprawić procesy biznesowe spółki w obszarze sprzedaży, zakupów, produkcji, środków trwałych, kadr i płac oraz finansów i księgowości.
Dotychczas wykorzystywaliśmy kilkanaście, działających niezależnie od siebie aplikacji, opracowanych na własne potrzeby. Niestety nie były one ze sobą powiązane, co znacznie utrudniało nam bieżące funkcjonowanie i wydłużało czas wykonania wszystkich zdarzeń informatycznych. Stąd nasza decyzja o wdrożeniu zintegrowanego systemu informatycznego, obejmującego wszystkie procesy zachodzące w naszej firmie – mówi Tomasz Piątkowski, kierownik projektu wdrożeniowego z firmy Konwektor.
System został już skonfigurowany i zmodyfikowany, co inwestor potwierdził pozytywnymi testami akceptacyjnymi. Ponadto, konsultanci przeprowadzili szkolenia dla ponad 30. przyszłych użytkowników oprogramowania.

Harmonogram uruchomienia nowego oprogramowania podzielono na dwa etapy. Wedle wstępnych planów inwestora uruchomienie w obszarze personelu nastąpi w czerwcu br., a produkcji, logistyki oraz finansów i księgowości w styczniu 2012 roku.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top