loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Klimatyzacyjne wdrożenie systemu ERP eSente

Spółka Konwektor, producent urządzeń wentylacyjnych i grzewczych, wdraża system ERP. Pełne uruchomienie systemu wrocławskiej firmy SENTE Systemy Informatyczne inwestor planuje w styczniu 2012 roku.
Celem inwestycji jest wdrożenie systemu ERP SENTE eSystem 3.0 w kujawsko – pomorskiej spółce, która już od pół wieku produkuje m.in. wentylatory dachowe, osiowe i promieniowe.

W trakcie dwumiesięcznej analizy przedwdrożeniowej, przeprowadzonej latem 2010 roku, oba zespoły projektowe ustaliły ostateczny kształt projektu, w myśl którego nowe oprogramowanie ma poprawić procesy biznesowe spółki w obszarze sprzedaży, zakupów, produkcji, środków trwałych, kadr i płac oraz finansów i księgowości.
Dotychczas wykorzystywaliśmy kilkanaście, działających niezależnie od siebie aplikacji, opracowanych na własne potrzeby. Niestety nie były one ze sobą powiązane, co znacznie utrudniało nam bieżące funkcjonowanie i wydłużało czas wykonania wszystkich zdarzeń informatycznych. Stąd nasza decyzja o wdrożeniu zintegrowanego systemu informatycznego, obejmującego wszystkie procesy zachodzące w naszej firmie – mówi Tomasz Piątkowski, kierownik projektu wdrożeniowego z firmy Konwektor.
System został już skonfigurowany i zmodyfikowany, co inwestor potwierdził pozytywnymi testami akceptacyjnymi. Ponadto, konsultanci przeprowadzili szkolenia dla ponad 30. przyszłych użytkowników oprogramowania.

Harmonogram uruchomienia nowego oprogramowania podzielono na dwa etapy. Wedle wstępnych planów inwestora uruchomienie w obszarze personelu nastąpi w czerwcu br., a produkcji, logistyki oraz finansów i księgowości w styczniu 2012 roku.

Źródło: www.sente.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top