loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Brightpoint, Inc. (Nasdaq: CELL), czołowy dostawca rozwiązań w zakresie dystrybucji i obsługi łańcucha dostaw dla branży komunikacji bezprzewodowej, wdrożył IFS Applications w ponad 15 krajach w ciągu niecałych dwóch lat. Elastyczność i efektywność kosztowa opartego na komponentach systemu IFS Applications odegrały decydującą rolę przy wyborze firmy IFS na globalnego dostawcę oprogramowania ERP dla Brightpoint.
Brightpoint jest klientem firmy IFS od 1999 roku i od tego czasu stopniowo wdraża IFS Applications – zarówno wewnętrznie, w swoich licznych regionalnych oddziałach, jak i przy okazji fuzji i przejęć. W związku z planami globalnego rozwoju firmy, obecny projekt ma na celu skonsolidowanie globalnych procesów biznesowych w zintegrowanym i przyjaznym dla użytkownika systemie.
Wybierając IFS Applications, jesteśmy przekonani, że system ERP będzie nadążał za rozwojem naszej firmy. W celu włączenia dodatkowych operacji do obecnie stosowanych procesów, potrzebujemy elastycznego rozwiązania, które spełnia zarówno potrzeby naszej firmy, jak i naszych klientów”, powiedział Jac Currie, Dyrektor Działu Informatyki w firmie Brightpoint.
Globalny charakter działalności firmy Brightpoint wymaga rozwiązania biznesowego, które jest łatwe i intuicyjne w obsłudze, bez względu na lokalizację użytkownika czy jego umiejętności techniczne.
Jesteśmy dumni, że Brightpoint może polegać na naszym systemie, jego skalowalności i elastyczności. Naszym celem zawsze było opracowywanie rozwiązań dostosowanych do zmiennych potrzeb użytkowników, przy jednoczesnej redukcji utrudnień i spadku efektywności do minimum - powiedział Glenn Arnesen, Dyrektor Generalny IFS Scandinavia.
IFS Applications to elastyczny system oparty na otwartych standardach, który można łatwo zintegrować z innymi rozwiązaniami. Dzięki temu firma Brightpoint zintegrowała IFS Applications z systemem przeznaczonym do obsługi numerów seryjnych telefonów komórkowych, numerów kart SIM, a także innych specjalistycznych zastosowań. Dzięki otwartości systemu IFS Applications jego rozbudowa jest prosta i efektywna kosztowo, co ma kluczowe znaczenie dla szybko rozwijających się globalnych firm, do których należy Brightpoint.

Brightpoint obecnie korzysta z różnych modułów pakietu ERP IFS Applications, takich jak IFS Dystrybucja, IFS Finanse, IFS Sprzedaż i Marketing i IFS Zarządzanie Dokumentacją.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top