loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Stalkowent, czołowy producent w Polsce wentylatorów dla górnictwa oraz sit i urządzeń do klasyfikacji i odwadniania, wybrał system ERP Comarch CDN XL. Wdrożenie systemu prowadzi Srebrny Partner Comarch – firma Connecto.
Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa spowodował, że Zarząd Stalkowent podjął decyzję o wdrożeniu scentralizowanego i zintegrowanego narzędzia informatycznego, które pozwoli stymulować dalszy rozwój firmy. Stalkowent poszukiwał systemu, który zsynchronizuje pracę wszystkich działów w firmie, a przede wszystkim umożliwi standaryzację procesów produkcji oraz planowania produkcji a także uprości procesy realizacji zamówień. Wybrano system do zarządzania klasy ERPComarch CDN XL.
O wyborze rozwiązania oferowanego przez Comarch przesądziły: korzystny stosunek jakości i możliwości Comarch CDN XL do jego ceny, nieskomplikowana struktura i przejrzysty interfejs systemu oraz doświadczenie firmy Comarch – mówi Mikołaj Weszka, pełnomocnik ds. wdrożeń oraz prokurent w firmie Stalkowent.
Cała struktura zintegrowanego systemu do zarządzania składa się z modułów: Produkcja, Serwis i Remonty, Sprzedaż, Zamówienia, Księgowość, Środki Trwałe oraz Kadry i Płace.

Comarch CDN XL nie tylko zorganizuje i zoptymalizuje pracę firmy oraz poprawi komunikację między jej pracownikami, ale także każdego dnia dostarczy Zarządowi Stalkowent informacji na temat rentowności produktów, pozwoli na większą kontrolę nad kosztami, zapasami oraz stanami magazynowymi przedsiębiorstwa.

Stalkowent jest czołowym producentem w Polsce wentylatorów dla górnictwa oraz sit i urządzeń do klasyfikacji i odwadniania. Od 2006 roku firma produkuje również m.in. takie urządzenia jak: suwnice, wózki suwnicowe, żurawie, wciągniki i wciągarki elektryczne, które mają zastosowanie w całym przemyśle.

Źródło: www.comarch.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top