loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

OPTeam S.A. podpisał umowę na dostawę i wdrożenie zintegrowanego systemu ERP CDN XL w spółce Elporem & Elpoautomatyka Sp. z o.o. Całkowita wartość kontraktu opiewa na kwotę blisko 1 mln zł. Umowa zakłada realizację projektu w okresie od czerwca do grudnia 2011 r.
Zakres dostawy obejmuje licencje systemu ERP w obszarach: logistyka, gospodarka magazynowa, księgowość, produkcja, serwis oraz controlling. OPTeam odpowiadać będzie także za wdrożenie systemu oraz dostawę rozwiązań serwerowych.
Współpraca ze spółkami sektora energetycznego to jeden z najważniejszych obszarów naszej działalności. Jesteśmy obecni na tym rynku od kilku lat, a z naszej wyspecjalizowanej oferty skorzystały już między innymi PGE Dystrybucja, czy Karpacka Spółka Gazownictwa. Kolejny duży kontrakt pokazuje, że przyjęte przez nas rozwiązania sprawdzają się – mówi Andrzej Pelczar, Wiceprezes Zarządu OPTeam S.A.
Elporem & Elpoautomatyka Sp. z o.o. zatrudnia aktualnie blisko 600 osób i jest największa spółką grupy GDF Suez Energia Polska S.A. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług inżynierskich i montażowo-rozruchowych w zakresie wykonawstwa oraz eksploatacji układów automatyki przemysłowej oraz remontach i modernizacjach tego rodzaju urządzeń. Oferta spółki skierowana jest do wytwórców, dystrybutorów energii elektrycznej i cieplnej, obiektów hydrologicznych i zakładów przemysłowych.
Proces wyboru systemu prowadziliśmy skrupulatnie analizując najlepsze dostępne na rynku oferty. Liczymy, że wdrożenie wybranego przez nas rozwiązania przez cenionego na rynku partnera wdrożeniowego przyniesie zakładane efekty, co docelowo przełoży się na zwiększenie rentowności – dodaje Piotr Jarzyna, dyrektor handlowy ER-EA Sp. z o.o.
Źródło: www.opteam.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top