loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Philips Polska, polski przedstawiciel jednego z największych na świecie dostawców sprzętu AGD i RTV oraz sprzętu medycznego, wdrożyła najnowszą wersję systemu ERP QAD Enterprise Applications. Projekt wprowadzenia rozwiązania QAD 2010 ma trwać niecałe 3 miesiące.
Umowa pomiędzy QAD i Philips Polska przewiduje wprowadzenie najnowszej wersji systemu ERP QAD Enterprise Applications oraz usługi utrzymania systemu informatycznego, który. zapewnia wsparcie w obszarze księgowości i konsolidacji finansowej w firmie Philips Polska. Głównym priorytetem dla firmy było szybkie przeprowadzenie wdrożenia.
QAD od wielu lat rozwija kompetencje w zakresie wsparcia firm dystrybucyjnych z sektora dóbr przemysłowych i konsumenckich. To dla nas szczególne wyróżnienie, że firma Philips Polska zdecydowała się na wprowadzenie najbardziej rozwiniętej wersji systemu QAD. Jednym z głównych wyróżników aplikacji jest zaawansowane wsparcie dla obszaru finansów i księgowości firm wielozakładowych - mówi Artur Sawicki, dyrektor ds. sprzedaży QAD Polska.
QAD Enterprise Applications stanowi kompletny zestaw modułów i funkcjonalności wspierających procesy biznesowe realizowane zarówno w lokalnej, jednozakładowej organizacji, jak i rozproszonej, międzynarodowej strukturze. Główne moduły systemu wspierają produkcję, sprzedaż, zakupy oraz finanse i księgowość. QAD od wielu lat skupia się na kilku wybranych, kluczowych branżach. Funkcjonalność systemu pozwala wspierać wszystkie, nawet najbardziej zaawansowane procesy. Jednocześnie rozwiązanie nie zawiera zbędnych i niepotrzebnych funkcjonalności, które posiadają aplikacje dla każdej kategorii firm. Zapewnia to skrócenie projektu wdrożeniowego i pozwala osiągać szybki zwrot z inwestycji. Część klientów QAD realizowała wdrożenie systemu ERP w ramach projektów wspieranych przez Unię Europejską.

Źródło: www.qad.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top