loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bogini MAAT opanowuje kolejne branże przemysłu

COMPSOFT - ERP, systemy ERP, system ERPZakład Produkcyjno-Remontowy Energetyki „Jedlicze” Sp. z o.o. zakończył wdrożenie pakietu MAAT, zintegrowanego rozwiązania klasy ERP wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Z oprogramowania autorstwa mieleckiej firmy COMP Soft korzysta obecnie 30 użytkowników nazwanych.
Naszymi klientami są głównie przedsiębiorstwa z branży energetycznej, dla których niezwykle ważna jest jakość oferowanych wyrobów i usług, a także terminowość realizacji zleceń. Chcieliśmy być jeszcze bardziej skuteczni i dlatego zdecydowaliśmy się na wymianę naszego oprogramowania. Do tej pory korzystaliśmy z niezintegrowanych aplikacji, a w obszarze zarządzania produkcją funkcjonowały arkusze kalkulacyjne. Wybraliśmy rozwiązanie firmy COMP Soft, gdyż mieliśmy pewność, że pakiet MAAT to rozwiązanie, które będzie kompleksowo wspierało obsługę procesów produkcyjnych, a jednocześnie zapewni obsługę pozostałych kluczowych obszarów działania naszej firmy – mówi Mateusz Bała, szef projektu ze strony ZPRE Jedlicze.
Głównym celem projektu było usprawnienie przepływu informacji pomiędzy różnymi komórkami firmy, a także pełna integracja danych pochodzących z różnych systemów dziedzinowych takich jak finanse i rachunkowość, obsługa majątku trwałego, zakupy i zarządzanie magazynem, sprzedaż, a także zarządzanie kadrami. Dzięki wdrożeniu systemu ERP MAAT firma ZPRE Jedlicze uporządkowała wszystkie procesy związane z zarządzaniem produkcją, a w szczególności usprawniła proces jej planowania i harmonogramowania oraz rozliczenia kosztów zleceń.
Wdrożenie pakietu MAAT w naszym przedsiębiorstwie już teraz wpływa pozytywnie na efektywność działań. Spójna baza, a także ułatwienia związane z obsługą dokumentów zapewniają szybki dostęp do bieżących danych praktycznie w czasie rzeczywistym. Pracownicy zyskali ergonomiczne narzędzie, które usprawnia ich codzienną pracę, a menedżerowie łatwy dostęp do informacji, które wspomagają podejmowanie decyzji zarządczych – podsumowuje Mateusz Bała z ZPRE Jedlicze.
Wdrożenie systemu ERP MAAT w przedsiębiorstwie ZPRE Jedlicze to kolejny projekt zrealizowany przez COMP Soft w firmie produkcyjnej. Najbardziej znanymi klientami firmy są spółki wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Black Red White, a także przedsiębiorstwa Sokółka Okna i Drzwi, MARMA Polskie Folie, LEIER POLSKA, UPS Polska.

Źródło: www.compsoft.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top