loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

W celu optymalizacji działalności operacyjnej, grupa sześciu norweskich producentów, w tym Bergene Holm, wybrała system ERP IFS Applications dla sektora produkcji wyrobów drewnianych. W związku z kontraktem, IFS i Skog-Data zawarły umowę o współpracy, na mocy której IFS dostarcza licencje oraz usługi wdrożeniowe, zaś Skog-Data jest odpowiedzialne za obsługę i wsparcie. Kontrakt ma wartość 17 mln koron norweskich. IFS przewiduje zakończenie wdrożenia w 2012 r.
IFS dostarczy kompletne rozwiązanie ERP sześciu norweskim producentom wyrobów drewnianych: Bergene Holm, Begna Bruk, Eidskog-Stangeskovene, Kjeldstad Holding, Inntre i Romerike Trelast. Rozwiązanie obejmuje komponenty IFS Applications wspomagające zarządzanie finansami, dystrybucją, produkcją i dokumentacją, a także rozwiązania mobilne przeznaczone do operacji magazynowych.

We współpracy ze Skog-Data, IFS dostarczy kompleksowe rozwiązanie obejmujące oprogramowanie, usługi, wsparcie i obsługę systemu ERP. IFS ma do zaoferowania najlepsze rozwiązania branżowe w wybranych segmentach rynku. Z kolei Skog-Data zapewnia dogłębną znajomość branży i specyfiki działalności klientów. Zgodnie z umową Skog-Data będzie obsługiwać system, jak również dostarczać podstawowe wsparcie.

Działalność sześciu powyższych firm różni się pod względem wielkości i złożoności, dlatego nowe rozwiązanie musiało wykazać się elastycznością i skalowalnością. System IFS Applications, w pełni oparty na komponentach, można łatwo dostosować do działalności o różnej skali i strukturze. Koncentracja firmy IFS na nowych technologiach i branżowej funkcjonalności była dla Bergene Holm kluczowym czynnikiem przy wyborze nowego rozwiązania.
IFS posiada udokumentowane doświadczenie w naszej branży – między innymi od wielu lat z sukcesem dostarcza rozwiązania dla firmy Moelven Industrier, której siedziba jest zlokalizowana niedaleko od naszego zakładu. IFS Applications to w pełni zintegrowane rozwiązanie branżowe oparte na nowoczesnej technologii i oczekujemy, że nasz nowy system pomoże w dalszym zwiększaniu naszej efektywności i poprawie komunikacji z sieciami materiałów budowlanych − powiedział Øyvind Eriksen, Dyrektor Finansowy w firmie Bergene Holm.
Współpraca ze Skog-Data jest przykładem, jak IFS zwiększa swoje kompetencje branżowe dzięki partnerom. Rozwiązanie firmy IFS oraz wiedza branżowa Skog-Data to kluczowe elementy międzynarodowej inicjatywy dla branży produktów drewnianych. IFS już od wielu lat dostarcza rozwiązania biznesowe dla producentów wyrobów z drewna. W ramach naszego dążenia do opracowywania systemów w ścisłej współpracy z klientami, firmy Moeleven i IFS wypracowały standardowe rozwiązanie dla przemysłu materiałów drewnianych. Cieszymy się, że coraz więcej firm wybiera nasz system i traktujemy to jako dowód wysokiej jakości dostarczanych rozwiązań branżowych − powiedział Glenn Arnesen, Prezes IFS Scandinavia.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top