loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP SAP Business One firmie COOL

P.P.H. Cool, największym polskim producentem komercyjnych i przemysłowych urządzeń chłodniczych, wdroży system ERP SAP Business One z firmą SUPREMIS. Jest to kolejny projekt SUPREMIS w branży HVAC&Ref.
Celem projektu jest analiza procesów biznesowych firmy i ich usprawnienie dzięki wdrożeniu systemu ERP i wykorzystaniu jego możliwości w zakresie operacyjnym, jak i rachunkowości zarządczej. Dynamiczny rozwój P.P.H. Cool oraz specyfika obecnie posiadanego oprogramowania postawiły kadrę zarządzającą przed wyborem zintegrowanego oprogramowania, które wspierałoby obszary: sprzedaży, zakupu, planowania i realizacji produkcji, logistyki, zarządzania relacjami z klientami oraz obsługi serwisowej. Wybrano oprogramowanie dla firm SAP Business One, które zintegruje dane i umożliwi wieloprzekrojowe raportowanie.
W tym roku obchodzimy 30-tą rocznicę działalności firmy, pełną sukcesów i wyzwań. W kolejnych latach planujemy dalszy rozwój z jednoczesnym podniesieniem satysfakcji ze współpracy naszych kontrahentów. Zakładamy, iż w osiągnięciu nowych celów wesprze nas system informatyczny SAP Business One, dzięki bogatej funkcjonalności i skalowalności – tłumaczy właścicielka firmy, Pani Daria Kalinowska.
Oczekiwane korzyści z wdrożenia wskazywane przez kadrę zarządzającą to dostarczenie pełnego obrazu sytuacji firmy w oparciu o bieżące dane, a przez to ułatwienie podejmowania decyzji biznesowych, wyeliminowanie zbędnych, powtarzalnych czynności i błędów związanych z wprowadzaniem danych oraz kontrola procesów biznesowych.
Dotychczas nie pracowaliśmy na systemie, który w pełni integrował wszystkie procesy biznesowe. Tym bardziej udogodnieniem dla nas będzie możliwość modelowania procesów biznesowych przyszłych okresów oraz zdalny dostęp do danych i możliwość zatwierdzania np. specjalnych warunków handlowych poprzez aplikację mobilną dedykowaną dla tabletu iPad – wyjaśnia dyrektor generalny, Pan Andrzej Żyła.
30 lat temu P.P.H. Cool rozpoczęło swą działalność w zakresie świadczenia usług montażu urządzeń i instalacji chłodniczych oraz klimatyzacyjnych, a także ich serwisu. Następnie przedsiębiorstwo zajęło się importem, a później produkcją urządzeń chłodniczych. Firma w przeciągu 30 lat rozwinęła też imponującą, własną sieć dystrybucji. Obecnie rozpoczyna prace nad koncepcją wdrożenia systemu SAP.

Źródło: SUPREMIS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top