loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

TRI (Poland) rozwija się z systemem ERP IFS Applications

TRI (Poland), firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej, wdrożyła najnowszą wersję systemu ERP IFS Applications w celu optymalizacji i standaryzacji procesów biznesowych w przedsiębiorstwie.
 
Firma TRI (Poland) Sp. z o.o., należąca do globalnej grupy Tokai Rubber Industries (TRI), specjalizuje się w produkcji antywibracyjnych części dla przemysłu motoryzacyjnego. Spółka korzysta z systemu wspomagającego zarządzanie firmy IFS od chwili rozpoczęcia działalności na polskim rynku w 1999 r.

Po 10 latach eksploatacji systemu w TRI (Poland) podjęto decyzję o uaktualnieniu rozwiązania do nowej wersji w celu wprowadzenia najnowszej funkcjonalności systemu oraz standaryzacji i optymalizacji procesów biznesowych. Zarząd spółki zdecydował się również na implementację rozwiązania wspomagającego zarządzanie nowym magazynem wysokiego składowania oraz systemu wspomagającego gospodarkę remontową w przedsiębiorstwie.

Wdrożenie nowej wersji IFS Applications zapewniło dostęp na bieżąco do informacji operacyjnej i zarządczej, skracając cykl decyzyjny i zwiększając efektywność zarządzania przedsiębiorstwem.

System ERP IFS Applications obejmuje takie obszary, jak finanse, dystrybucja (w tym obsługa kodów kreskowych), planowanie potrzeb materiałowych i remonty. Kolejna faza projektu aktualizacji systemu – implementacja funkcjonalności planowania produkcji – właśnie się kończy. W następnym etapie planowane jest wdrożenie funkcjonalności treacebility, tzn. możliwości identyfikowania i śledzenia produktów w łańcuchu dostaw.
Po wdrożeniu funkcjonalności planowania produkcji pełny przepływ procesów będzie się odbywał w systemie IFS Applications, co uprości operacje, zapewni stabilność i większe bezpieczeństwo danych. Liczymy na to, że podniesiemy planowanie produkcji na wyższy poziom i w efekcie uzyskamy oszczędności materiałowe i redukcję zapasów, a dzięki funkcjonalności traceability sprostamy nakładanym przez naszych klientów wymaganiom związanym ze śledzeniem procesu produkcyjnego – powiedział Lesław Witek, Dyrektor Finansowy TRI (Poland) Sp. z o.o.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że funkcjonalność i elastyczność naszego rozwiązania pozwoli firmie TRI (Poland) na dalszą optymalizację procesów i zwiększanie efektywności biznesowej – powiedział Marcin Taranek, Prezes Zarządu IFS CEE.
Źródlo: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top