loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Infor10 ERP Business w Metalpolu

Infor ogłosił dzisiaj, że firma Metalpol Węgierska Górka Sp. z o.o. wybrała system Infor10 ERP Business (SyteLine) do poprawy efektywności swoich procesów. Metalpol to jedna z najstarszych firm metalurgicznych w Polsce, ciesząca się bogatą tradycją. Nowy system ERP jest głównym elementem strategii wzrostu Metalpol, która ma na celu usprawnienie procesów biznesowych i utrzymanie długoterminowej przewagi konkurencyjnej na szybko rozwijającym się rynku.
ERP Business zastąpi piętnastoletnie oprogramowanie księgowe używane do tej pory w firmie. Dzięki dostosowanych do specyfiki branży funkcjonalności obsługi procesów wytwórczych, aplikacja Infor wspiera wszystkie kluczowe elementy łańcucha wartości, ze szczególnym nastawieniem na planowanie i przebieg procesu wytwórczego oraz kontrolę jakości. Trax S.A., lokalny partner firmy Infor, będzie asystował we wdrożeniu rozwiązania w zakładzie Metalpol.

Metalpol wytwarza szeroką gamę produktów z żeliwa sferoidalnego i szarego dostosowanego do indywidualnych wymagań klientów. Ponad 250 pracowników będzie miało dostęp do zintegrowanego systemu zarządzania produkcją oraz finansami, wspomagających obsługę klienta w firmie. ERP Business ułatwi współdzielenie danych między działami i pracownikami przedsiębiorstwa, przyspieszając dzięki temu proces podejmowania decyzji. Aplikacja obejmuje dostosowane do branży wytwórczej procesy biznesowe, które pomogą firmie Metalpol zmodernizować zakład produkcyjny, a przy tym wzmocnić swoją pozycję jako wiodącego wytwórcy odlewów z żeliwa oraz armatury przemysłowej w Polsce i Europie Środkowej.

Kiedyś rozwiązania ERP były takie same bez względu na potrzeby klienta, a przy tym trudne we wdrożeniu,” powiedział Jean-Philippe Pommel, Dyrektor Kanałów EMEA, Infor. “Nasze zorientowane na cele pakiety przemysłowe wbudowane w system Infor10, pozwalają klientom na szybkie przyjęcie sprawdzonych procesów biznesowych, mając na uwadze ograniczenia czasowe i budżetowe. Naszym celem jest wyposażenie Metalpol w możliwości pozwalające mu na wyróżnienie się szybkością funkcjonowania na tle konkurencji.
ERP Business pozwoli nam na bardziej efektywną realizację naszych planów biznesowych,” powiedział Włodzimierz Walaszek, Dyrektor Ekonomiczno-Finansowy, Metalpol Węgierska Górka Sp. z o.o. “Dzięki wsparciu ze strony Infor, usprawnimy standardy pracy naszych użytkowników, podniesiemy ich kompetencje oraz odpowiedzialność za procesy biznesowe.
Metalpol Węgierska Górka Sp. z o.o. to jeden z najstarszych zakładów branży metalurgicznej w Polsce. Pierwsza huta żelaza została założona w 1838 roku. Matalpol wytwarza szeroką gamę produktów z żeliwa sferoidalnego i szarego. Firma oferuje odlewy dla branży motoryzacyjnej, sektora maszynowego, rolniczego, budownictwa i robót publicznych, górnictwa i kolejnictwa oraz armatury przemysłowej dla systemów wodno-kanalizacyjnych.

Źródło: INFOR

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top