loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Sieć handlowa Dombal z systemem ERP WAPRO

Firma Dombal, producent i dystrybutor drewna oraz akcesoriów ogrodowych, wdrożyła pakiet ERP WAPRO, aby usprawnić zarządzanie siecią swoich własnych sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zaimplementowane rozwiązania pozwoliły zoptymalizować wiele procesów biznesowych, zredukować koszty oraz lepiej kontrolować działanie wszystkich punktów sprzedaży.

Uruchomione programy Asseco WAPRO wsparły takie obszary działania firmy Dombal jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość oraz kadry i płace. Wśród zainstalowanych aplikacji znalazły się: działający w modelu pracy terminalowej system Sprzedaż i magazyn WF-Mag, program Finanse i księgowość WF-FaKir oraz aplikacja Kadry i płace WF-GANG. Ponadto w ramach rozwiązania magazynowo- sprzedażowego wdrożone zostały funkcje umożliwiające tworzenie zaawansowanych raportów (tzw. Crystal Reports), które pozwalają na dogłębną analizę danych zgromadzonych w systemie WF-Mag.

Dzięki systemowi ERP Dombal ujednoliciła kluczowe procesy związane z zarządzaniem swoją siecią sklepów. Oprogramowanie umożliwiło scentralizowane zarządzanie każdym punktem handlowym. Pozwoliło to zredukować ilość błędów popełnianych przez użytkowników przy wykonywaniu pracy ręcznie, przy jednoczesnym dostępie każdego pracownika do wszystkich informacji sprzedażowych i magazynowych.

Automatyzacja procesów biznesowych pozwoliła na optymalizację czasu obsługi każdego punktu sprzedaży oraz dała możliwość szybkiego i skutecznego reagowania na wszystkie aspekty handlowe w dowolnej placówce, niezależnie od jej lokalizacji. Możliwość kontroli i raportowania w korzystny sposób wpłynęła na optymalizację kosztów. Zwiększono możliwości kontrolowania i raportowania procesów handlowych, zarządzania dostawami, zamówieniami oraz uprawnieniami pracowników. W konsekwencji poprawiła się więc jakość bieżącej działalności spółki, zmniejszyły się koszty operacyjne i zwiększyła sprzedaż.
Zdecydowaliśmy się na oprogramowanie Asseco WAPRO ze względu na jego nowoczesną architekturę, możliwość działania aplikacji magazynowej w trybie pracy terminalowej oraz dużą elastyczność systemów. Istotnym czynnikiem było także otrzymanie profesjonalnego wsparcia i kompleksowej obsługi zarówno w zakresie analizy przedwdrożeniowej, procesu implementacji oraz bieżącej obsługi zainstalowanych rozwiązań – powiedział Grzegorz Kowalczyk, właściciel firmy Dombal.
Źródło: ASSECO BUSINESS SOLUTIONS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top