loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że Grupa Atlas, trzeci co do wielkości producent chemii budowlanej w Europie i lider na polskim rynku, wybrała system ERP IFS Applications w celu optymalizacji i usprawnienia procesów biznesowych. Wdrożenie obejmie wszystkie główne spółki i oddziały Grupy Atlas w Polsce.
W skład Grupy Atlas wchodzi 18 spółek, w tym cztery zagraniczne. Do Grupy należy 16 fabryk wyposażonych w nowoczesne linie produkcyjne oraz pięć kopalni gipsu, anhydrytu i piasku kwarcowego. Ze względu na dynamiczny rozwój Grupy podjęto decyzję o inwestycji w system ERP IFS Applications wspomagający zarządzanie.

Wdrożenie obejmie wszystkie kluczowe obszary działalności Grupy Atlas, takie jak: finanse, dystrybucja, produkcja, remonty, kontroling, konsolidacja, trade management, portale B2B, system magazynowy ERP, zarządzanie dokumentacją oraz zarządzanie jakością. Rozwiązanie zostanie wdrożone wraz z nowym, intuicyjnym interfejsem użytkownika IFS Enterprise Explorer.

W Grupie Atlas z rozwiązania będzie korzystać 730 użytkowników. Start produkcyjny rozwiązania jest planowany na styczeń 2013 r. W przyszłości planowane jest rozszerzenie wdrożenia na spółki Grupy Atlas w innych krajach na terenie Europy.
Niezmiernie się cieszymy, że Grupa Atlas wybrała IFS Applications do wdrożenia w swoich spółkach w Polsce. Wybór naszego rozwiązania przez tak ważnego klienta jest potwierdzeniem, że IFS Applications spełnia wszystkie wymagania firm z sektora produkcji procesowej – powiedział Marcin Taranek, Prezes IFS CEE.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top