loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IMCO, kuwejcka firma projektowo-budowlana, wdroży system ERP IFS Applications, aby zoptymalizować kluczowe procesy biznesowe, takie jak zarządzanie projektami i kontraktami. Umowa obejmuje licencje i usługi warte około 1,7 mln USD.
Firma IMCO Engineering & Construction, posiadająca siedziby w Kuwejcie i Katarze, oferuje usługi projektowo-budowlane na całym Bliskim Wschodzie. IMCO prowadzi działalność w takich branżach, jak wydobycie ropy naftowej i gazu, wytwarzanie, przesył i dystrybucja energii elektrycznej oraz infrastruktura wodno-kanalizacyjna.

W celu optymalizacji zarządzania zorientowaną na projekty międzynarodową działalnością firma IMCO zdecydowała się wdrożyć IFS Applications, aby uzyskać w pełni zintegrowany system ERP z rozbudowanymi funkcjonalnościami zarządzania projektami i kontraktami oraz obsługą kadr i płac.
Bardzo nam miło, że otrzymaliśmy tak prestiżowy kontrakt – powiedział Ian Fleming, dyrektor zarządzający IFS na Bliski Wschód, Afrykę i Azję Południową. Branże EPCI* i naftowo-gazowa są traktowane przez nas priorytetowo i mamy w nich wielu renomowanych klientów. Nasze rozwiązanie zapewnia pełne wsparcie tych zorientowanych na projekty sektorów, a decyzja IMCO kolejny raz potwierdza naszą wiodącą pozycję na tych rynkach.
*EPCI – Engineering, Procurement, Constructing and Installation (projektowanie, zaopatrzenie, wykonanie konstrukcji i ich instalacja)

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top