loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

System ERP Exact Synergy na Windows Phone

System ERP Exact Synergy dla Windows Phone to najnowszy dodatek do produktów oferowanych przez firmę Exact − wiodącego dostawcę oprogramowania biznesowego. Aplikacja umożliwia zarządzanie klientami i kadrami, a także obsługę obiegu zadań w Exact Synergy Enterprise bezpośrednio z telefonów z systemem Windows. Oprogramowanie Exact Synergy dla Windows Phone jest udostępniane bezpłatnie poprzez stronę Windows Phone Marketplace.
Po aplikacji dla iPad’ów, iPhone’ów i urządzeń z systemem Android, nadszedł czas na mobilną wersję Exact Synergy opracowaną dla telefonów z systemem Windows. Nowe oprogramowanie umożliwia zarządzanie obiegiem zadań i sprawdzanie informacji o klientach. Aplikacja znacząco ułatwia rozliczanie wydatków − wystarczy tylko zrobić zdjęcie paragonu wbudowanym w telefon aparatem i przypisać je do konta klienta lub konkretnego projektu w systemie. Inne najczęściej wykorzystywane funkcje aplikacji Exact Synergy to wprowadzanie zgłoszeń urlopowych oraz rejestracja czasu pracy. Aplikację można obsługiwać w prosty sposób poprzez przyjazny interfejs Windows Phone.
Postanowiliśmy, aby do oferowanego przez nas oprogramowania Exact Synergy dodać aplikację dedykowaną systemowi Windows – mówi Jacek Kowalak, dyrektor ds. sprzedaży w Exact Software Poland. „Nasi klienci chętnie korzystają w pracy z urządzeń mobilnych i telefonów. Chcemy zapewnić im komfort i wygodę, dlatego rozbudowaliśmy nasze portfolio o Exact Synergy dla Windows Phone.
Mobilne oprogramowanie Exact Synergy jest bardzo pomocne w czasie podróży. Za jego pomocą można sprawdzić na przykład przebieg trasy i określić położenie na mapie w drodze na spotkanie z klientem. Rozwiązanie umożliwia też zapoznanie się ze szczegółowymi danymi na temat kontrahenta, umieszczonymi w systemie CRM.

Wszystkie funkcje dostępne na urządzeniach mobilnych są zgodne z opcjami dostępnymi przy zakupie licencji na regularną wersję Exact Synergy. Aplikacja Exact Synergy jest bezpłatna dla wszystkich użytkowników Exact Synergy i Exact Synergy Enterprise.

Źródło: EXACT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top