loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Baby-MaXX z nowym systemem ERP

Grapol – dystrybutor artykułów dziecięcych, właściciel marki GRAPI oraz supermarketów Baby-MaXX, wdrożył system ERP Navireo firmy InsERT. System kontroluje i organizuje gospodarkę magazynową, procesy logistyczne, wymianę informacji i obieg dokumentów, a także relacje z kontrahentami.
Wraz z rozwojem Grapolu używany dotychczas system stał się niewystarczający. Pojawiła się potrzeba wprowadzenia zaawansowanego, zintegrowanego rozwiązania. Wdrożenie Navireo umożliwiło firmie uzyskanie kontroli nad gospodarką magazynową. Nowy system zorganizował procesy logistyczne w firmie. W oparciu o standardy Navireo stworzono nowoczesne procedury obiegu dokumentów, wymiany informacji oraz usprawniono relacje z kontrahentami. Upoważnieni pracownicy Grapolu uzyskali łatwy dostęp do bieżących i archiwalnych danych, a wszyscy użytkownicy systemu – intuicyjne i proste w obsłudze narzędzie.
Navireo uprościł wiele strategicznych procesów w firmie, co wpłynęło korzystnie na efektywność jej działania. W krótkim czasie funkcjonowania systemu utwierdziliśmy się, że był to bardzo trafny wybór – mówi Anna Polewka, prezes firmy Grapol.
Wybierając system ERP Navireo, wzięto pod uwagę szczególnie jego bogatą funkcjonalność, odpowiadającą konkretnym potrzebom firmy. Duże znaczenie miała elastyczność systemu, dzięki której można było dostosować go do specyficznych wymagań przedsiębiorstwa, a także nowoczesność oferowanych rozwiązań oraz możliwości szczegółowej konfiguracji interfejsów i uprawnień użytkowników. Istotną rolę odegrały także: cena licencji i dostępny system opieki posprzedażnej. Po analizie wszystkich czynników wybór padł na Navireo, który w największym stopniu odpowiadał oczekiwaniom Grapolu.
System Navireo spełniał wszystkie nasze wymagania, przede wszystkim pod względem kompletnej funkcjonalności. Ważna była również możliwość rozbudowy o nowe rozwiązania i przystosowania programu do specyfiki naszych potrzeb, z czego będziemy systematycznie korzystać – podkreśla Anna Polewka.
Źródło: INSERT

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top