loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Sieć Oodji zarządzana z systemem ERP Microsoft Dynamics NAV

Firma IT.integro wdrożyła system ERP Microsoft Dynamics NAV w międzynarodowej sieci sklepów z odzieżą Oggy.
Dzięki systemowi cała międzynarodowa sieć kilkudziesięciu sklepów może być zarządzana z jednego miejsca. Kierownictwo ma w czasie rzeczywistym pełen podgląd wyników sprzedaży w każdym sklepie w każdym kraju. Dzięki temu może podejmować decyzje logistyczne wykorzystując zmienne trendy sprzedaży. Przykładowo pewne artykuły mogą lepiej sprzedawać się w danym kraju niż w innym. Możliwość eliminacji towarów wolnorotujących (tzw. „półkowników”) ma oczywiście szybki wpływ na zwrot z inwestycji. Zmniejsza się również nacisk na udzielanie rabatów i generowanie promocji. To zaś wpływa na marże.

Możliwości optymalizacji sprzedaży dzięki Microsoft Dynamics NAV są znacznie większe:
  • obsługa systemów lojalnościowych,
  • obsługa rozmiarówki,
  • obsługa gratisów, itd.
Sieć sklepów Oodji działa już od prawie 15 lat. Specjalizuje się w odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej. Ponadto od 2012 roku w ofercie znajdują się również akcesoria i buty dla mężczyzn i kobiet. Sklepy Oodji znaleźć można w Estonii, Mołdawii, Rumunii, Czechach, Słowacji oraz Rosji. W Polsce sklepy Oodji znajdują się w Bydgoszczy, Bytomiu, Wrocławiu, Gliwicach, Kaliszu, Kielcach, Lesznie, Łodzi, Ostrowie Wielkopolski,m, Piotrkowie Trybunalskim, Radomiu, Rybniuku, Tarnowie oraz Częstochowie.

Źródło: IT.integro

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top