loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma CERKOLOR jest użytkownikiem systemu SIMPLE.ERP obejmującego 25 jednoczesnych użytkowników w obszarach: zarządzanie finansami, środki trwałe, personel, obrót towarowy, produkcja. System zainstalowany jest na serwerze zlokalizowanym w siedzibie firmy w Bytomiu, a użytkownicy z Parczówka i Katowic pracują na systemie zdalnie, z zastosowaniem terminala Windows.
 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
 
Firma CERKOLOR, niekwestionowany lider wśród producentów płytek ceramicznych, rekomenduje oprogramowanie SIMPLE.ERP.

Celem zapewnienia bezpieczeństwa transmisji zastosowaliśmy mechanizmy VPN. Rozwiązanie takie dobrze sprawdza się w eksploatacji.

Największą zaletą systemu SIMPLE.ERP jest elastyczność i otwartość tego systemu, umożliwiająca integrację z autorskimi rozwiązaniami.

SIMPLE.ERP wspiera nas w efektywnym zarządzaniu środkami finansowymi, w szczególności w zakresie skutecznego monitoringu płatności naszych kontrahentów. Funkcja księgowania próbnego pozwala nam zaobserwować jaki będzie miało wpływ poniesienie danego kosztu nawet na poziomie komórki organizacyjnej, zanim koszt ten zostanie zaksięgowany. Wykorzystujemy środowisko analityczne systemu celem analiz dynamiki sprzedaży w ujęciu asortymentów .

System SIMPLE.ERP jest udanym połączeniem zdefiniowanej, standardowej funkcjonalności z możliwością wprowadzania zmian, modyfikacji, dostosowujących system do konkretnych potrzeb firmy, w kluczowych obszarach jej działania. Otwartość systemu, uzyskana między innymi dzięki zastosowaniu technologii Microsoft, umożliwia łatwą integrację autorskich aplikacji.
Nasza firma w okresie eksploatacji systemu SIMPLE.ERP istotnie kilkukrotnie zmieniała strukturę organizacyjną, dostosowując każdorazowo system do nowych wymagań, co dobrze świadczy o skalowalności systemu.
Firma Cerkolor Sp. z o. o. powstała w 1998 roku a w obecnym kształcie funkcjonuje od roku 2009. Nieustannie się rozwija i udoskonala ofertę swoich produktów, by zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów.

CERKOLOR to również jedyna firma w Polsce produkująca profile ceramiczne o właściwościach antybakteryjnych. Oferta wyrobów ceramicznych przeznaczonych do wyłożenia ścian oraz powierzchni przypodłogowych w obiektach przemysłu spożywczego, obiektach służby zdrowia oraz obiektach o podwyższonych wymaganiach sanitarnych.

Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top