loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Supra Group z systemem ERP MAAT

COMPSOFT - ERP, systemy ERP, system MaatCOMP Soft z Mielca rozpoczął wdrożenie systemu ERP MAAT w przedsiębiorstwie Supra Group w Rakszawie.
Rozpisany do czerwca 2013 r. projekt obejmuje wdrożenie m.in. modułów związanych z zarządzaniem finansami, logistyką i produkcją.

Supra Group to wiodący polski producentem maszyn oraz przemysłowych linii cukierniczych cechujących się wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością. W związku z ekspansją na nowe rynki zagraniczne oraz wdrażaniem najnowocześniejszych technologii pojawiła się potrzeba zastosowania także wykorzystania najnowocześniejszych narzędzi informatycznych.
Muszę pochwalić się, że produkowane przez nas maszyny cukiernicze są bardzo cenione na świecie. Znajdujemy odbiorców nawet wśród krajów Dalekiego Wschodu: Malezji i Tajlandii. Niemal każde realizowane przez nas zlecenie jest nietypowe i różni się od wcześniej wykonanych. Dzięki wykorzystaniu systemu MAAT będziemy w stanie teraz już na etapie przygotowania oferty dla Klienta dość dokładnie wyliczyć planowane koszty realizacji zamówienia – mówi Rafał Mucha, właściciel i Prezes firmy Supra Group.
Źródło: www.compsoft.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top