loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
19 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 48 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

partnerzy raportu crm 2019

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

Producent obuwia SANITA wdraża system ERP

IT INTEGRO - ERP, SYSTEMY ERPWiele zachodnich firm używa w swoich centralach systemu ERP Microsoft Dynamics NAV. W momencie wdrożenia tego rozwiązania w Polsce najczęściej na partnera wybierają one IT.integro. Duński producent chodaków Sanita jest jednym z wielu przykładów na potwierdzenie tego.
 
IT.integro uruchomiło system w polskim oddziale Sanita razem z duńskim partnerem Microsoft Dynamics NAV. Projekt był typowym roll-out’em. Pewne centralne, obowiązujące wszystkie oddziały rozwiązania zostały zaimplementowane przez stronę duńską. Udział IT.integro ograniczył się do wprowadzenia polskich funkcjonalności do systemu:
  • wprowadzenie ustawień,
  • przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników,
  • wsparcie po wdrożeniu.

Firma działa obecnie na dwóch bazach danych. Pierwsza jest wykorzystywana do finansów, druga do produkcji. Początkowo usługi IT.integro obejmowały również wsparcie w dość szerokim zakresie. Z czasem jednak pracownicy Sanita nauczyli się rozwiązywać większość problemów wewnętrznie. Bardzo pomocna była tu bogata dokumentacja dostarczona przez IT.integro. Dlatego obecnie wsparcie ogranicza się już wyłącznie do niestandardowych kwestii.


Sanita produkuje chodaki od 1907 roku. Mały, duński zakład rzemieślniczy w ciągu stulecia rozszerzył swoją działalność na rynki całego świata. Chodaki są do dziś wykonywane ręcznie w zakładach w Danii i w Polsce. Dzięki pomysłowym projektom są wygodne i zgodne z trendami w modzie. Producent dba bowiem, aby co sezon pojawiały się ich nowe modele.

Źródło: www.it.integro.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top