loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje o rozszerzeniu zakresu współpracy z Grupą Damen, holenderskim producentem statków, która zdecydowała się dokupić kolejne licencje w ramach pakietu ERP IFS Applications™.
Grupa Damen Shipyards, której siedziba mieści się w holenderskim mieście Gorinchem, wdrożyła system ERPIFS Applications w 2010 roku, żeby wspierać zarządzanie procesami biznesowymi w całej organizacji. Zwiększając zakres wykorzystania IFS Applications, Grupa Damen zacieśnia strategiczną, długoterminową współpracę z firmą IFS.
Wdrożymy oprogramowanie firmy IFS we wszystkich spółkach Grupy Damen na całym świecie — zapowiedział Marc de Thouars, dyrektor ds. rozwiązań IT w Grupie Damen. Rozszerzenie licencji pozwoli nam współdzielić więcej zasobów różnych spółek z wykorzystaniem jednej centralnej bazy danych części i zasobów.
Przemysł stoczniowy to jeden z sektorów, na których skupia się firma IFS. Oferujemy zintegrowane, dostosowane do specyficznych wymagań branży rozwiązania do zarządzania całym cyklem życia projektów i majątku trwałego, od etapów projektowania, zaopatrzenia i zarządzania materiałami po instalację i odbiór — stwierdził Nico van Heuven, dyrektor zarządzający w IFS Benelux. Pracownicy firmy IFS w różnych częściach świata mają duże doświadczenie we współpracy z przedstawicielami tej branży. Na jego podstawie opracowujemy najskuteczniejsze rozwiązania we współpracy z klientami. Nasze ukierunkowanie oraz globalna organizacja IFS stanowiły podstawę decyzji grupy Damen w przeszłości, a teraz są powodem rozszerzania przez nią zakresu naszej umowy.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top