loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS poinformowała, że Vantaa Energy Ltd., jedno z największych fińskich przedsiębiorstw energetyki komunalnej, wybrało system ERP IFS Applications™ 8, by usprawnić swoje procesy biznesowe. Umowa dotyczy licencji i usług o wartości około 1,6 miliona euro.

We wrześniu 2011 roku firma Vantaa Energy rozpoczęła poszukiwania nowego rozwiązania biznesowego, które pozwoliłoby jej usprawnić i skonsolidować procesy biznesowe, a przy tym miałoby postać pojedynczego pakietu aplikacji dla przedsiębiorstw. Używane w firmie najbardziej zaawansowane narzędzia nie były w stanie sprostać wyzwaniom obsługi takich procesów, jak zarządzanie projektami. Po długotrwałym przetargu publicznym firma Vantaa Energy wybrała system ERPIFS Applications, odrzucając konkurencyjne rozwiązania SAP i Microsoft Dynamics.
Wybraliśmy IFS Applications, ponieważ jest to pojedyncze rozwiązanie, które w największym stopniu spełnia nasze wymagania w zakresie wszechstronnej obsługi procesów biznesowych — powiedziała Maija Siikilä, dyrektor ds. finansowych w firmie Vantaa Energy. „Na naszą decyzję ogromny wpływ miało również potwierdzone doświadczenie firmy IFS we współpracy z przedstawicielami branży energetycznej, w połączeniu z poziomem wiedzy jej konsultantów. IFS Applications jako główne rozwiązanie biznesowe da nam odpowiednie narzędzia do osiągnięcia naszych celów biznesowych.
Z przyjemnością podejmiemy współpracę z firmą Vantaa Energy — powiedział Tapani Pohjonen, dyrektor zarządzający IFS Finland. „Firma IFS od 1983 roku dostarcza najskuteczniejsze rozwiązania przeznaczone dla sektora energetyki i przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie przyniesie firmie Vantaa Energy duże korzyści. Liczymy na długą i efektywną współpracę.
W ramach rozwiązania ERP IFS Applications zakupionego przez firmę Vantaa Energy dostępne są moduły do zarządzania finansami, logistyką, projektami, infrastrukturą i utrzymaniem ruchu. Zakończenie pierwszej fazy projektu wdrożeniowego przewidziane jest na wrzesień 2013 r.

Sektor energetyki i przedsiębiorstw użyteczności publicznej to jeden z segmentów, na których skupia się firma IFS. Firma IFS zawsze tworzyła i oferowała najskuteczniejsze rozwiązania, dostosowane do wymagań tej branży, uwzględniające zarządzanie majątkiem przedsiębiorstwa, projektami kapitałowymi i cyklem życia majątku. Rozwiązania firmy IFS pozwalają na obsługę wszystkich istotnych dla przedsiębiorstwa procesów biznesowych za pomocą pojedynczego, zintegrowanego pakietu aplikacji do zarządzania projektami kapitałowymi, łańcuchem dostaw, majątkiem trwałym i produkcyjnym, obsługą i umowami, ciągłością projektów, finansami, zasobami ludzkimi, dokumentacją itd. Atrakcyjny cenowo, skalowalny system IFS Applications™ jest stosowany w charakterze nowoczesnej, zaawansowanej, centralnej platformy w wielu rozbudowanych organizacjach.

Dzięki najnowocześniejszej funkcjonalności dostosowanej do wymagań sektora energetyki i przedsiębiorstw użyteczności publicznej, elastycznej architekturze aplikacji oraz dedykowanemu zespołowi doświadczonych konsultantów, na współpracę z firmą IFS zdecydowali się czołowi przedstawiciele tej branży, w tym przedsiębiorstwa Three Gorges, National Hydroelectric Power Corporation, Brookfield Renewable Power, Mälarenergi, Horizon Utilities, Torresol, Barking Power, France Telecom, B Sky B, TenneT oraz elektrownie jądrowe w Szwecji (E.On OKG, Vattenfall Forsmark, Ringhals), Republice Południowej Afryki (PBMR) i Chinach (Sanmen, Shandong i Qinshan).

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top