loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że czołowy dostawca części metalowych dla branży motoryzacyjnej — Manufactura Moderna de Metales (MMM) — wybrał system IFS Applications™ do wsparcia realizacji swojej strategii globalizacyjnej.
Siedziba firmy MMM mieści się w Barcelonie, a jej zakłady znajdują się w Rumunii oraz Rosji. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wytwarzaniu części silników oraz rur konstrukcyjnych. Do grona jego klientów należą Renault, Nissan, Peugeot, Citroën, Toyota, Volkswagen oraz Audi. Jednym z najważniejszych elementów strategii biznesowej MMM są plany rozwoju działalności w Brazylii i Chinach, a zarządzanie zwiększającym zasięg przedsiębiorstwem wymaga elastycznego systemu klasy ERP.

System IFS Applications, który zostanie zastosowany w obszarach projektowania, zarządzania projektami, zapewniania jakości, utrzymania ruchu, finansów oraz zasobów ludzkich, ma ułatwić firmie MMM prowadzenie działalności na skalę globalną.
Analizując oferty, szybko zdaliśmy sobie sprawę, że IFS Applications udostępnia interesujące nas funkcje w standardzie — mówi Miquel Priu, prezes Manufactura Moderna de Metales. Zrozumieliśmy, że tylko to rozwiązanie zapewni nam pełniejszą kontrolę i przejrzystość realizowanych projektów oraz produkcji. System IFS Applications pozwoli nam analizować najważniejsze dane w czasie rzeczywistym, aby na ich podstawie podejmować najbardziej odpowiednie decyzje i mądrze kierować rozwojem.
Jesteśmy pewni, że doświadczenie IFS we współpracy z renomowanymi przedstawicielami branży motoryzacyjnej pomoże firmie MMM osiągnąć cele biznesowe — mówi Nick Wasey, dyrektor zarządzający IFS Iberica. Oferujemy produkt, który rozwija się razem z klientem, nie utrudniając mu prowadzenia działalności na żadnym etapie.
Przemysł motoryzacyjny to jeden z segmentów, na których skupia się firma IFS. Rozwiązanie IFS dla branży motoryzacyjnej zapewnia odpowiednie narzędzia do zarządzania kontaktami ze sprzedawcami, wytwórcami części oryginalnych (OEM), dostawcami i podwykonawcami w sieciach o różnej strukturze. System IFS Applications charakteryzuje się wyjątkową elastycznością, skalowalnością oraz otwartością i oferuje najbardziej rozbudowane funkcje, uwzględniające wszystkie istotne procesy, które składają się na prowadzenie działalności w branży motoryzacyjnej. Do klientów IFS z sektora motoryzacyjnego zaliczają się takie firmy, jak Volvo, BMW, Scania, Linamar, Borgstena, HUF Hülsbeck & Fürst, Toyota i Finnveden Group.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top