loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

BOSAL z mikro-branżowym pakietem ERP firmy Infor

Infor, wiodący dostawca aplikacji biznesowych, który obsługuje ponad 70 tys. klientów, ogłosił dziś, że BOSAL, czołowy producent kompletnych systemów kontroli emisji dla samochodów osobowych, ciężarowych, a także katalizatorów, haków holowniczych, bagażników dachowych, owiewek, podnośników samochodowych i zestawów narzędzi, rur stalowych precyzyjnych, kabin samochodowych, urządzeń nawadniających oraz elementów przemiany energii wybrał system ERP Infor LN Automotive.

Firma planuje standaryzację wszystkich procesów biznesowych w ramach nowego Modelu Funkcjonowania Globalnego (Global Operating Model) na pojedynczym systemie planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP), co udoskonali procesy biznesowe oraz poprawi efektywność i przejrzystość. Producent wdroży również Infor ION (Intelligent Open Network), aby zwiększyć interoperacyjność i konkurencyjność, a także Infor Automotive Exchange, Infor Supplier Exchange i Infor EAM (Enterprise Asset Management).

BOSAL ma główną siedzibę w Lummen w Belgii. Ponad 5,5 tys. pracowników w 34 zakładach produkcyjnych i w 18 centrach dystrybucyjnych wspomaga produktami i usługami dużych producentów samochodowych na całym świecie. Wraz z Infor LN Automotive BOSAL nie tylko dokona standaryzacji w jednym systemie, ale również dzięki nowoczesnemu interfejsowi i możliwościom interakcji społecznej zapewni użytkownikom doświadczenie wysokiej jakości. BOSAL wybrał pakiet Infor również ze względu na jego funkcjonalność mikro-wertykalną, specyficzną dla branży dostawców motoryzacyjnych.

Zaprojektowany do szybkości

Infor ION to paliwo, na którym działa cały system. Otwarta platforma oprogramowania pośredniczącego oparta jest na standardach branżowych i integruje aplikacje Infor z innymi, takimi jak Reporting oraz Product Life Cycle Management, które były już stosowane w firmie BOSAL. Poprawia zdolność szybszego wykonywania zadań i pozostawania poza zasięgiem konkurencji. Infor ION Workflow & Events zapewnia firmie BOSAL strukturę tworzenia, standaryzacji i monitorowania procesów biznesowych oraz wprowadzania zmian bez konieczności angażowania działu IT. W ten sposób firma będzie w stanie tworzyć wartość od samego początku projektu wdrożeniowego. Zamiast czekać na całkowite zastąpienie wszystkich istniejących systemów, Infor ION łączy nowe rozwiązania, takie jak Infor Automotive Supplier Exchange lub Infor Supplier Exchange z bieżącym, zastanym ERP, a tym samym umożliwia firmie BOSAL wymianę dalszych części infrastruktury.
Rozwiązania firmy Infor są zaprojektowane w celu poprawy szybkości działania i zapewniają nam funkcjonalność niezbędną do spełniania wymagań klientów i do sprawniejszego wprowadzania produktów na rynek - mówi Werner de Wever, dyrektor działu informatyki w firmie BOSAL. - Kompletny pakiet motoryzacyjny z funkcjonalnością ERP oraz integracją ION z Automotive Exchange, Supplier Exchange, Asset Management oraz wewnętrzną analityką biznesową (Business Intelligence) oferuje korzyści technologiczne i finansowe, a także zwiększa wartość dla użytkowników. Przyjazne i znane środowisko pracy w systemie oraz jego społeczne możliwości naprawdę udowadniają, że dzięki tym rozwiązaniom jesteśmy poza zasięgiem konkurencji na rynku.
Z Infor ION firma BOSAL będzie mogła czerpać korzyści ze wzrostu wydajności już na początku projektu. Będzie on wprowadzany sukcesywnie, a dostarczy natychmiastową wartość, opierając się na dotychczasowych inwestycjach. To dlatego BOSAL zdecydował się pracować z Infor - powiedział Bernd Hau, wiceprezes regionalny, Automotive Sales EMEA w firmie Infor.
Źródło: Infor

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top