loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bonair wdroży rozwiązanie do zarządzania pracami
badawczo-rozwojowymi w firmie Krakodlew

Krakodlew SA, jedna z czołowych polskich odlewni żeliwa szarego oraz sferoidalnego, zdecydowała się na zakup i implementację rozwiązania klasy ERP – Microsoft Dynamics AX 2012 wraz z modułem AX Honoraria 2012 do zarządzania pracami badawczo-rozwojowymi. Wdrożenie zrealizuje firma Bonair SA, specjalizująca się w dostarczaniu usług i rozwiązań informatycznych dla firm różnych sektorów gospodarczych. Prace wdrożeniowe rozpoczęły się 14 października br.
 

 
Kontrakt obejmuje zakup licencji Microsoft Dynamics AX 2012 wraz z abonamentem oraz licencji na moduł AX Honoraria 2012. Ponadto podpisano umowę serwisową na okres 3 lat.
Wdrażane rozwiązania umożliwią firmie Krakodlew SA lepsze zarządzanie w obszarze prac badawczo-rozwojowych, jak również działań operacyjnych – komentuje Piotr Towarek Dyrektor Działu Rozwiązań Biznesowych Bonair SA.
Dynamics AX i moduł AX Honoraria oferują zaawansowane funkcjonalności, które pozwolą na utworzenie zintegrowanej bazy technologicznej i funkcjonalnej dla dalszego długoterminowego procesu informatyzacji Krakodlew. Wdrożenie Dynamics AX pozwoli również na zwiększenie dostępności i spójności danych udostępnianych pracownikom wraz z usprawnieniem przepływu informacji i dokumentów pomiędzy uczestnikami procesów badawczych i biznesowych.
Źródło: BONAIR

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top