loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że jeden z największych projektów opartych na jej rozwiązaniach branżowych otrzymał przyznawaną przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych nagrodę Sekretarza Obrony za rozwiązanie z dziedziny logistyki opartej na wydajności (Performance Based Logistics; PBL).

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

Projekt F414 PBL, o którym mówi się, że wyznacza nowy kierunek rozwoju w dziedzinie wspomagania pracy silnika w oparciu o wydajność, jest realizowany wspólnie przez pracowników firm GE Aviation, IFS North America, Sogeti USA i działu ds. PBL marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych.

Nagroda Sekretarza Obrony przyznawana jest zespołom z sektora państwowego oraz sektora lotnictwa i obrony, które mogą się poszczycić wyjątkowymi osiągnięciami, dokonanymi w oparciu o umowy PBL. W projekcie F414 zastosowano rozwiązania PBL firmy IFS przeznaczone dla sektora lotnictwa i obrony wspierające utrzymanie ponad 1200 silników lotniczych należących do marynarki wojennej. Przyniosło to marynarce wojennej 110 milionów USD bezpośrednich oszczędności, pozwoliło uzyskać poziomy dostępności sprzętu powyżej 95%, a także w znacznym stopniu zredukować przewidywane koszty infrastruktury.
Cieszymy się, że Departament Obrony uznał wagę PBL przy zarządzaniu złożonymi projektami w sektorze lotnictwa i obrony, takimi jak ten — powiedział wiceprezes IFS North America ds. sektora obrony, Dan Norrish. Dzięki naszym rozwiązaniom nasi partnerzy uzyskali bezpośrednie oszczędności o wartości przekraczającej 110 milionów USD, utrzymując jednocześnie wysoki poziom dostępności materiałów. Otrzymana nagroda stanowi potwierdzenie, jak owocna jest współpraca firm IFS i GE Aviation, trwająca od 2001 roku.
Więcej informacji o nagrodzie: http://www.navy.mil/submit/display.asp?story_id=76903#.Uk3bUr6IbUk.email

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top