loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
IFS: POLECAMY
POLECAMY
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Bo do tanga trzeba dwojga: CRM i ERP. Z tej integracji płyną same korzyści

DSR

ERP i CRM to dwa najpopularniejsze systemy informatyczne eksploatowane przez polskie firmy. Zdarza się, że przedsiębiorstwa korzystają z obu rozwiązań nie integrując ich ze sobą. Zdaniem ekspertów, takie podejście ograbia je z licznych korzyści. Na połączeniu oprogramowania najbardziej skorzystają producenci z sektora spożywczego. Braną ta charakteryzuje się niewielkimi marżami, więc zwiększanie udziału w rynku przez obniżanie cen nie wchodzi w grę. W takiej sytuacją firmy muszą włożyć sporo energii w utrzymanie intratnych relacji biznesowych, a fuzja systemów ERP i CRM może okazać się dla nich zbawienna.

CZYTAJ WIĘCEJ

System ERP TETA Biznes Partner w Dolnośląskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego

Nowe rozwiązanie klasy ERP pozwoli usprawnić komunikację wewnątrz instytucji, zredukować koszty oraz zwiększyć wydajność pracy najważniejszych działów administracyjnych.


Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego we Wrocławiu realizuje na obszarach wiejskich województwa dolnośląskiego zadania z zakresu doradztwa rolniczego. Organizuje i przeprowadza szkolenia dla rolników, targi, wystawy, wspiera gospodarstwa rolne w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych, wypełniania niezbędnych dokumentów do ubiegania się o przyznanie pomocy finansowanej lub współfinansowanej ze środków pochodzących z funduszy Unii Europejskiej lub innych instytucji krajowych i zagranicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności, DODR potrzebował wsparcia technicznego w zakresie nowoczesnych technologii. W konsekwencji zdecydowano się na wdrożenie systemu klasy ERP TETA Biznes Partner, znanego na polskim rynku producenta UNIT4 TETA. Rozwiązanie objęło moduły: Finansowo-Księgowy, Środków Trwałych oraz Sprzedaży.

Maksymalne korzyści użytkownicy osiągną w efekcie właściwie przeprowadzonego procesu wdrożenia. Wysoka skuteczność stosowanych metod oraz krótki czas implementacji systemu TETA Biznes Partner pozwoli na sprawne dostosowanie aplikacji do indywidualnych potrzeb Klienta.

Źródło: UNIT4 TETA

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top