loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Grupa Adamed wybrała system ERP Oracle E-Business Suite

Zakończył się kluczowy etap wdrożenia Systemu Wspomagania Zarządzania Przedsiębiorstwem (ERP) w Grupie Adamed. Projekt został zrealizowany przez Dział Konsultingu Oracle Polska.
 
 
System Wspomagania Zarządzania Przedsiębiorstwem został uruchomiony w czterech spółkach należących do Grupy Adamed: Adamed Sp. z o.o., Polfa Pabianice S.A., ACHC S.A. oraz Adamed Pharma.

W pierwszym etapie projektu w ramach wdrożenia pakietu Oracle E-Business Suite uruchomiono moduły finansowe, logistyczne, kadrowe, płacowe wraz z produkcją i technologią oraz planowaniem produkcji. W kolejnych etapach zostały wdrożone dodatkowe moduły do pakietu Oracle E-Business Suite, które obejmują obszar harmonogramowania produkcji i elektronicznej wymiany danych dotyczących dokumentów sprzedaży (EDI).

W obszarze wdrożenia Business Intelligence uruchomiono nowoczesne rozwiązanie analityczne dla obszaru zarządzania sprzedażą i marketingu (Sales Force Executives), oparte o narzędzia Oracle Business Intelligence, udostępniające zaawansowane raporty za pomocą interaktywnych pulpitów informacyjnych.

Konsultanci Oracle wdrożyli także moduły uzupełniające w postaci aplikacji Techniczny Koszt Wytworzenia, odpowiedzialnej za kalkulację wytworzenia produktu, półproduktu, czy usługi. Obszar budżetowania został zrealizowany w narzędziu Hyperion Planning.

Wdrożenie Oracle E-Business Suite, Oracle Business Intelligence i Hyperion Planning w Grupie Adamed oznacza potwierdzenie naszych kwalifikacji oraz docenienie doświadczenia, jakie posiadamy - nie tylko w branży farmaceutycznej, z wykorzystaniem różnych aplikacji z bogatej oferty rodziny systemów Oracle – powiedziała Violetta Sosnowska z Oracle Consulting, kierownik projektu z ramienia Oracle Polska. Nasza oferta zaspokaja wymagania funkcjonalne klienta, a przy tym wspomaga realizację kluczowych procesów biznesowych Grupy Adamed, ze szczególnym uwzględnieniem obszaru logistyki z produkcją, jej planowaniem i harmonogramowaniem.
Ten projekt pokazuje wartość dodaną Oracle Consulting, polegającą na skutecznym projektowaniu i wdrażaniu aplikacji oraz narzędzi Oracle wspomagających optymalne rozwiązywanie konkretnych problemów biznesowy klienta - komentuje Wiesław Grabowski, Consulting Director, Oracle Polska.
Dla Grupy Adamed, wdrożenie zintegrowanego systemu wspomagania zarządzania typu ERP Oracle, było pierwszym tak dużym wdrożeniem integrującym i ujednolicającym procesy wewnątrzgrupowe i tym samym wiązało się, z angażującą pracą w zespołach multifunkcjonalnych. Projekt ten przyczynił się do jakościowej zmiany wielu procesów, co skutkowało ich optymalizacją i zwiększeniem efektywności – powiedział Paweł Roszczyk, Dyrektor Finansowy Grupy Adamed.
Źródło: ORACLE

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top