loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że IHC Merwede, globalny lider na rynku wysokowydajnych pogłębiarek i jednostek górnictwa morskiego oraz ich wyposażenia, wybrała system IFS Applications™ do wsparcia obsługi kluczowych procesów biznesowych. Umowa obejmuje licencje o wartości około 2 milionów euro.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


W ramach korporacyjnego programu zwiększania wydajności, którego celem jest konsolidacja globalnych procesów biznesowych, holenderska firma IHC Merwede postanowiła wdrożyć system IFS Applications. Rozwiązanie firmy IFS wybrano po szczegółowej analizie ofert obejmujących również systemy ERP innych firm.

IFS Applications zostanie wdrożony w firmie IHC Merwede jako pojedynczy system ERP, zapewniający wsparcie strategicznych celów firmy, takich jak: współpraca, globalizacja i rozwój. Proces wdrażania systemu będzie realizowany etapami, a jego zakończenie jest planowane na rok 2017. Docelowo system ten będzie stosowany we wszystkich zakładach firmy IHC Merwede na całym świecie i zastąpi wiele niezależnych systemów IT stosowanych obecnie. Konsolidacja środowiska informatycznego zapewni firmie IHC Merwede większą elastyczność w realizacji procesów biznesowych, a także przejrzystość i jednolitość informacji, co jest istotnym aspektem krajowego i międzynarodowego łańcucha wartości.
Wybraliśmy system IFS Applications, ponieważ jest to rozwiązanie sprawdzone w sektorze stoczniowym — mówi Dave Vander Heyde, dyrektor finansowy firmy IHC Merwede. Firma IFS zna potrzeby naszej branży, a dzięki swojej obecności na globalnych rynkach możemy liczyć na wsparcie niemal wszędzie na świecie. To atut, który umożliwi nam korzystanie z jednego, zunifikowanego systemu ERP.
Cieszymy się, że firma IHC Merwede dołączyła do grona naszych klientów z branży stoczniowej — mówi Marco Verdonschot, dyrektor zarządzający IFS Benelux. Nasze rozwiązanie dobrze się sprawdza w tej branży, którą cechują złożone globalne łańcuchy dostaw, a także procesy projektowe i produkcyjne. Cieszymy się ze współpracy z firmą IHC Merwede w zakresie wdrażania systemu IFS Applications. Wierzymy, że wdrożenie to przyczyni się do usprawnienia jej procesów biznesowych.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top