loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Nowy system ERP kieruje działalnością AGORY

W Grupie Agora zakończyło się wdrożenie Systemu ERP, na który składają się wybrane moduły pakietu Oracle JD Edwards EnterpriseOne oraz Oracle Hyperion. Wdrożenie zrealizowane zostało w modelu ścisłej współpracy zespołu wdrożeniowego Grupy Agora oraz konsultantów i programistów firmy Hogart Business Systems - partnera Oracle Polska na poziomie Gold. Nowy System ERP pracuje na bazie danych Oracle.


 
System Oracle JD Edwards EnterpriseOne został wdrożony w następujących obszarach: księgowość ogólna, należności, zobowiązania, środki trwałe, sprzedaż, kolportaż, zakupy, gospodarka magazynowa, raportowanie i rozliczenie kosztów produkcji. W ramach wdrożenia na platformie Oracle JD Edwards zbudowanych zostało kilkaset rozszerzeń programistycznych, realizujących wymagania specyficzne dla biznesu Grupy Agora. Ponadto, zespoły wdrożeniowe Agora i Hogart stworzyły kilkaset dedykowanych raportów. Prócz tego, wraz ze standardowymi modułami Oracle JD Edwards EnterpriseOne, został wdrożony system do obsługi kodów kreskowych na platformie Agilero zintegrowany z Oracle JD Edwards.

Oracle Hyperion został wdrożony w obszarach: konsolidacji, budżetowania i dziedzinowych baz analitycznych w następującej konfiguracji: Oracle Hyperion Planning – narzędzie do budżetowania, analizy kontrolingowej, planowania i raportowania realizacji budżetów; Oracle Hyperion Financial Management – moduł do konsolidacji finansowej budżetów i kontroli ich wykonania; Oracle Hyperion Essbase - wielowymiarowa baza analityczna, do której zostały przeniesione dotychczasowe bazy dziedzinowe Agory.

Składające się na System ERP aplikacje Oracle JD Edwards i Oracle Hyperion zostały ze sobą bardzo ściśle zintegrowane. Zespoły Agory i Hogart dokonały także integracji Systemu ERP z kilkudziesięcioma systemami dziedzinowymi pracującymi w Grupie. Integracja ta została zrealizowana w głównej mierze w oparciu o usługi Web Services w modelu zgodnym ze standardami architektury SOA.

Źródło: ORACLE

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top