loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że Rowan Companies plc, jeden z największych dostawców usług wiertniczych, wdrożył system IFS Applications na jednym ze swoich statków do głębokowodnych wierceń.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 

W firmie Rowan wdrożono rozwiązanie do zarządzania zapotrzebowaniem, magazynem oraz majątkiem przedsiębiorstwa (EAM) w celu poprawy efektywności działań z zakresu utrzymania ruchu i gospodarki magazynowej, w tym także zarządzania sprzętem i pracą. System obejmuje również narzędzie IFS Replikacja Danych, dzięki któremu zlokalizowane na morzu zasoby firmy Rowan mogą działać samodzielnie nawet bez kontaktu z centralą, mając dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji systemu kompleksowego utrzymania ruchu, a także możliwość odsyłania danych dotyczących obsługi technicznej do wykorzystania w centralnym planowaniu, analizach i innych czynnościach natury administracyjnej.
Funkcjonalność systemu IFS Applications pozwalająca na integrację oceny ryzyka operacyjnego z profilaktyczną obsługą techniczną pomoże firmie Rowan opracowywać bardziej efektywne kosztowo strategie utrzymania ruchu i skrócić czas przestojów” — powiedział wiceprezes IFS Energy & Asset Management, Patrick Zirnhelt. „Ponadto niezależność, na jaką pozwala narzędzie IFS Replikacja Danych, zapewni samopodnoszącym się platformom i statkom wiertniczym firmy Rowan ciągły i bezpośredni dostęp do aplikacji oraz danych.
System wspomagania utrzymania ruchu, z którego obecnie korzystamy, okazał się mniej atrakcyjny biznesowo niż tego oczekiwaliśmy. Rozwiązanie IFS Applications powinno znacznie usprawnić procesy zarządzania utrzymaniem ruchu oraz magazynem, ułatwiając nam jednocześnie realizację coraz surowszych wymagań określanych przez przepisy prawne — powiedział starszy wiceprezes firmy Rowan ds. działalności, Pharr Smith. System firmy IFS ma intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. Nasi pracownicy nie powinni mieć żadnych problemów z jego opanowaniem.
Firma IFS jest jednym z czołowych dostawców oprogramowania przeznaczonego dla dużych i średnich przedsiębiorstw z sektora ropy i gazu. Od ponad 20 lat ściśle współpracuje z czołowymi dostawcami usług EPCI i usług wiertniczych, dostawcami systemów i sprzętu, a także właścicielami infrastruktury i zakładów, co gwarantuje, że jej rozwiązania spełniają rygorystyczne wymagania sektora ropy i gazu. Z rozwiązań firmy IFS korzysta obecnie ponad 400 firm z branży kapitałochłonnej. Zainteresowanie sektorem ropy i gazu poparte jest dogłębną znajomością tej branży, bogatą ofertą funkcji dostosowanych do jej specyfiki oraz ugruntowaną pozycją na rynku. Firma IFS oferuje elastyczne, oparte na komponentach, zorientowane projektowo rozwiązania biznesowe, które umożliwiają kompleksowe zarządzanie cyklem życia kontraktów, projektów, majątku przedsiębiorstwa i usług.

Do grona klientów IFS w sektorze ropy i gazu należą m.in. firmy: Technip, Maersk Drilling, Maersk Supply Service, Agility Group, Babcock Engineering Services, Heerema Fabrication Group, Seadrill, Archer, Apply Sørco, Hertel Group, Odfjell Drilling, Sevan Drilling, Rosenberg WorleyParsons, BW Offshore, Semco Maritime, Reinertsen, VARD, PGS, Wellstream, Hamworthy, IMCO Engineering & Construction, ShawCore, Icon Engineering i Trans-Northern Pipelines Inc.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top