loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma Wrights Group, jeden z wiodących europejskich dostawców pojazdów transportu publicznego, wybrała system IFS Applications™, który pomoże w optymalizacji jej globalnych działań. Umowa obejmuje licencje, utrzymanie i usługi o wartości ok. 1,2 miliona GPB.

 
Firma Wrights Group, z siedzibą w Ballymenie w Irlandii Północnej, jest niezależnym, wiodącym projektantem i producentem autobusów. W celu urzeczywistnienia planów związanych z ekspansją na rynki Europy, Azji oraz obu Ameryk firma poszukiwała prostego w konfiguracji, utrzymaniu i skalowaniu systemu dla przedsiębiorstw.
Wybraliśmy system IFS Applications, ponieważ oferuje on najlepsze połączenie globalnych usług wielooddziałowych oraz zaawansowanych funkcji obejmujących konfigurację produktu, zarządzanie projektami oraz łańcuch dostaw — mówi Lorraine Rock, dyrektor ds. globalnych łańcuchów dostaw w firmie Wrights Group. Kolejnym ważnym czynnikiem była łatwość samodzielnej konfiguracji systemu przy zachowaniu możliwości aktualizacji do nowych wersji w przyszłości.
Z przyjemnością ogłaszamy pozyskanie tego ważnego klienta i cieszymy się, że będziemy wspierać firmę Wrights Group w realizacji założonych celów” — mówi Paul Massey, dyrektor zarządzający w IFS Europe West. Firma IFS oferuje kompleksowe rozwiązania wielu renomowanym klientom działającym globalnie w branży motoryzacyjnej.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top