loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że międzynarodowa firma Songa Offshore działająca w sektorze odwiertów śródoceanicznych w obszarze Basenu Północnoatlantyckiego zdecydowała się wdrożyć system IFS Applications™ do wsparcia jej lądowych i morskich działań. Umowa dotyczy licencji i usług o wartości około 40 milionów koron norweskich.


Firma Songa Offshore posiada pięć półzanurzalnych platform wiertniczych oraz cztery dodatkowe platformy, które zostaną uruchomione w 2014 i 2015 roku. Firma wybrała system IFS Applications do wsparcia swoich lądowych i morskich działań z zakresu utrzymania ruchu, łańcucha dostaw, zarządzania projektami i finansów. Wdrażane rozwiązanie obejmuje również wsparcie replikacji i zarządzania dokumentacją.
Wybraliśmy system IFS Applications, ponieważ jest to wszechstronne i sprawdzone w branży rozwiązanie, dzięki któremu ustandaryzujemy nasze procesy biznesowe — powiedział prezes firmy Songa Offshore, Bjørnar Iversen. Jesteśmy przekonani, że system IFS Applications wesprze nasze działania oraz zwiększy ich wydajność i efektywność.
Pozyskanie tego ważnego klienta stanowi potwierdzenie naszej pozycji lidera w sektorze ropy i gazu, jak również wieloletniego doświadczenia firmy IFS w oferowaniu firmom wydobywczym zintegrowanych rozwiązań branżowych — powiedział Glenn Arnesen, prezes IFS Scandinavia. Z wielką przyjemnością będziemy wspierać firmę Songa Offshore w jej dążeniu do objęcia pozycji wiodącej firmy działającej w obszarze Norweskiego Szelfu Kontynentalnego. Z optymizmem patrzymy na rysującą się przed nami długą i owocną współpracę.
IFS szacuje, że klient rozpocznie korzystanie z produktu z końcem 2014 roku.

Firma IFS jest jednym z wiodących światowych dostawców oprogramowania biznesowego dla dużych i średnich firm działających w sektorze ropy i gazu. Firma IFS od ponad 20 lat ściśle współpracuje z czołowymi wykonawcami EPCI, firmami wiertniczymi, dostawcami systemów/wyposażenia i właścicielami zakładów i fabryk z branży wydobywczej, aby mieć pewność, że jej rozwiązania spełnią rygorystyczne wymagania tego rynku. Ponad 400 klientów w tej nastawionej na projekty i zasoby branży stanowi najlepszy dowód, że wiedza fachowa i rozwiązania IFS sprawdzają się w praktyce. Elastyczne, oparte na komponentach oprogramowanie umożliwia zarządzanie pełnym cyklem życia kontraktów, projektów, majątku przedsiębiorstwa i usług.

Do klientów IFS należą firmy: Technip, Seadrill, Maersk Drilling, Maersk Supply Service, Rowan Companies, Odfjell Drilling, Agility Group, Babcock Engineering Services, Heerema Fabrication Group, Archer, Apply, Hertel Group, Odfjell Drilling, Rowan, Rosenberg WorleyParsons, BW Offshore, Semco Maritime, Reinertsen, VARD, PGS, Wellstream, Hamworthy, ShawCore, Icon Engineering oraz Trans-Northern Pipelines Inc.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top