loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Yepsan Defense and Aviation, jeden z czołowych tureckich producentów specjalnych blach metalowych dla przemysłu obronnego, podjęła decyzję o wdrożeniu systemu IFS Applications™ w celu wsparcia kluczowych procesów biznesowych, takich jak produkcja, zarządzanie jakością, dystrybucja i zarządzanie finansami, w nowym zakładzie wytwórczym w Ankarze.


 REKLAMA 
 RISE WITH SAP 


Założona w 2011 roku firma Yepsan Defense and Aviation jest jednym z wiodących producentów blach aluminiowych, tytanowych i stalowych, zajmuje się także obróbką mechanicznej części. Firma jest częścią koncernu Yepsan Inc., świadczącego usługi dla tureckiego sektora obrony od 1995 roku.

System IFS Applications zostanie wdrożony w nowym zakładzie firmy Yepsan Defense and Aviation, który po osiągnięciu pełnej mocy produkcyjnej uzyska roczną wydajność rzędu 30 000 ton. Korzyści płynące z wdrożenia systemu IFS Applications to między innymi możliwość śledzenia łańcucha dostaw, a także większa niezawodność i wydajność.
Wybraliśmy system IFS Applications ze względu na jego wszechstronną funkcjonalność, a także bardzo duże doświadczenie firmy IFS we wspieraniu globalnych organizacji z sektora lotnictwa i obrony — powiedział Neriman Sarı, przedstawiciel zarządu firmy Yepsan Defense and Aviation. Nasz nowy zakład produkcyjny korzysta z najnowszych technologii produkcyjnych w przemyśle obronnym i jesteśmy przekonani, że przy wsparciu firmy IFS zakład ten osiągnie niezwykle wysoką wydajność.
Cieszy nas, że firma Yepsan Defense and Aviation dołączy do grona naszych cieszących się światowym uznaniem klientów z sektora lotnictwa i obrony i liczymy na wieloletnią, korzystną dla obu stron współpracę — powiedział Ergin Ozturk, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu oraz członek zarządu IFS Turkey. Globalny sektor lotnictwa i obrony to jeden z segmentów, na których się szczególnie skupiamy i cieszy nas, że w naszej ofercie znajduje się rozwiązanie biznesowe o kompleksowej funkcjonalności.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top