loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Yepsan Defense and Aviation, jeden z czołowych tureckich producentów specjalnych blach metalowych dla przemysłu obronnego, podjęła decyzję o wdrożeniu systemu IFS Applications™ w celu wsparcia kluczowych procesów biznesowych, takich jak produkcja, zarządzanie jakością, dystrybucja i zarządzanie finansami, w nowym zakładzie wytwórczym w Ankarze.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Założona w 2011 roku firma Yepsan Defense and Aviation jest jednym z wiodących producentów blach aluminiowych, tytanowych i stalowych, zajmuje się także obróbką mechanicznej części. Firma jest częścią koncernu Yepsan Inc., świadczącego usługi dla tureckiego sektora obrony od 1995 roku.

System IFS Applications zostanie wdrożony w nowym zakładzie firmy Yepsan Defense and Aviation, który po osiągnięciu pełnej mocy produkcyjnej uzyska roczną wydajność rzędu 30 000 ton. Korzyści płynące z wdrożenia systemu IFS Applications to między innymi możliwość śledzenia łańcucha dostaw, a także większa niezawodność i wydajność.
Wybraliśmy system IFS Applications ze względu na jego wszechstronną funkcjonalność, a także bardzo duże doświadczenie firmy IFS we wspieraniu globalnych organizacji z sektora lotnictwa i obrony — powiedział Neriman Sarı, przedstawiciel zarządu firmy Yepsan Defense and Aviation. Nasz nowy zakład produkcyjny korzysta z najnowszych technologii produkcyjnych w przemyśle obronnym i jesteśmy przekonani, że przy wsparciu firmy IFS zakład ten osiągnie niezwykle wysoką wydajność.
Cieszy nas, że firma Yepsan Defense and Aviation dołączy do grona naszych cieszących się światowym uznaniem klientów z sektora lotnictwa i obrony i liczymy na wieloletnią, korzystną dla obu stron współpracę — powiedział Ergin Ozturk, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu oraz członek zarządu IFS Turkey. Globalny sektor lotnictwa i obrony to jeden z segmentów, na których się szczególnie skupiamy i cieszy nas, że w naszej ofercie znajduje się rozwiązanie biznesowe o kompleksowej funkcjonalności.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top