loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Renco Electronics Inc., lider na rynku projektowania, produkcji i globalnej dystrybucji transformatorów, induktorów, dławików i cewek, wybrała system IFS Applications™ w celu optymalizacji procesów produkcyjnych oraz działań prowadzonych na skalę światową.

Firma Renco Electronics, z siedzibą w Rockledge na Florydzie, wdraża system IFS Applications, aby poprawić wydajność zakładów produkcyjnych w Rockledge i w chińskim mieście Dongguan, a także w magazynie i centrum logistycznym w Hongkongu. Firma Renco Electronics przewiduje, że system IFS Applications pomoże zmniejszyć wartość zapasów o 35 procent.
Potrzebowaliśmy jednego rozwiązania dla całej firmy, które pomogłoby zwiększyć kontrolę kosztów materiałów i pracy, zwłaszcza w przypadku nagłego wzrostu zamówień” — mówi Edward Rensing, prezes Renco Electronics. „Wdrożenie systemu IFS Applications pozwoli nam ocenić wydajność firmy i wprowadzić konieczne zmiany na bieżąco, a także zmniejszać nakłady pracy w prowadzonych procesach i zapasy surowców oraz rozwijać działalność przy mniejszym obciążeniu firmy.
Uproszczony łańcuch dostaw pozwala na znaczne zmniejszenie kosztów, szczególnie w przypadku wieloodziałowych producentów działających w wielu krajach — mówi Mike Lorbiecki, zastępca prezesa ds. sprzedaży i produkcji projektowej IFS North America. Dzięki zaawansowanemu komponentowi IFS Applications do zarządzania łańcuchem dostaw firma Renco Electronics zastąpi cztery niezintegrowane, wcześniej używane systemy i zoptymalizuje swoje globalne procesy.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top