loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że szwedzka firma NOVA WERKE wdroży IFS Applications™ jako korporacyjne rozwiązanie ERP. Firma NOVA WERKE, producent zaawansowanych podzespołów wytwarzanych głównie na potrzeby branży motoryzacyjnej, transportowej i energetycznej, poszukiwała rozwiązania klasy ERP, którego wdrożenie zapewniłoby jej widoczne korzyści biznesowe i operacyjne. System IFS Applications, dzięki swojemu wszechstronnemu zestawowi funkcji, zaimplementowano bez potrzeby przeprowadzania optymalizacji pod kątem wymagań klienta.


 REKLAMA 
 RISE WITH SAP 


Długoletni rozwój oraz rozbudowa firmy NOVA WERKE spowodowały, że jej dotychczasowe oprogramowanie przestało spełniać wysokie standardy oraz założenia firmy. W drodze przetargu wyłoniono firmę IFS, której rozwiązanie wyróżniało się tym, że wiele funkcji wymaganych przez firmę NOVA WERKE, w szczególności funkcji odnoszących się do branży motoryzacyjnej, było dostępnych już w wersji standardowej. Co więcej, system IFS Applications okazał się na tyle elastyczny, że umożliwia dalszą rozbudowę wraz z przyszłym rozwojem firmy NOVA WERKE. Samo wdrożenie nie wymagało żadnych modyfikacji pod kątem dopasowania systemu do wymagań klienta. Pracy wymagało jedynie kilka interfejsów zintegrowanych z systemami innych firm.

Wdrożenie systemu IFS Applications w szwedzkich i niemieckich zakładach firmy NOVA WERKE umożliwi jej uzyskanie dokładniejszego wglądu w procesy biznesowe. Korzyścią dla firmy będzie również lepsza integracja autonomicznych obszarów biznesowych. Z tych właśnie powodów podjęto decyzję o całkowitym przejściu na system firmy IFS. Moduły kluczowe dla firmy NOVA WERKE to zarządzanie projektami i łańcuchem dostaw, planowanie i kontrola produkcji, remonty, zarządzanie jakością, zarządzanie księgowością i zasobami ludzkimi, sprzedaż i wsparcie techniczne oraz CRM.
Firma IFS przekonała nas do siebie funkcjonalnością i elastycznością oferowanego rozwiązania — mówi Marco Schade, kierownik produktu ds. komponentów silników diesla w firmie NOVA WERKE. Jesteśmy przekonani, że firma IFS w pełni sprosta naszym obecnym i przyszłym wyzwaniom. Dlatego właśnie firma IFS pokonała inne dobrze znane firmy w drodze rygorystycznego procesu przetargowego.
Firma IFS szczyci się zasobną bazą klientów z sektora motoryzacyjnego pozyskanych dzięki branżowej wiedzy fachowej i bogatej funkcjonalności oferowanej przez system IFS Applications. Nasze rozwiązanie obejmuje wszystkie procesy biznesowe o znaczeniu krytycznym, wyróżniając nas na tle konkurencji. Z wielką przyjemnością witamy firmę NOVA WERKE w gronie naszych klientów — mówi Peter Höhne, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w IFS Europe Central. Jesteśmy przekonani, że nasz w pełni zintegrowany i przejrzysty system ERP zapewni firmie NOVA WERKE optymalne wsparcie.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top