loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że turecka grupa konstrukcyjno-budowlana Çağla Group wdroży system IFS Applications w celu wsparcia zarządzania swoimi procesami biznesowymi, w tym zarządzania projektami.

Grupa Çağla Group z siedzibą w Stambule wybrała system IFS Applications ze względu na dużą liczbę dotychczasowych wdrożeń, doświadczenie firmy IFS w branży konstrukcyjno-budowlanej oraz oprogramowanie ERP firmy IFS dostosowane do potrzeb branży i umożliwiające zarządzanie projektami.

Pierwszy etap tego projektu rozpoczął się w czerwcu w firmie Çağla Electric i obejmuje komponenty do zarządzania zakupami i zapasami, księgowości i finansów, płac, zasobów ludzkich, zarządzania projektami i budżetem, podzleceń i ryczałtów, umów sprzedaży i dodatków dla zarządzających, analiz cen jednostkowych, zestawień materiałowych (BOQ), zarządzania ofertami i przetargami, zarządzania relacjami z klientami (CRM) oraz analityki biznesowej, a także aplikacje mobilne firmy IFS. Następnie system IFS Applications zostanie wdrożony w pozostałych firmach należących do grupy, której biura znajdują się również na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Funkcje zarządzania projektami w systemie IFS Applications będą stanowiły dla grupy Çağla Group kluczowe rozwiązanie umożliwiające śledzenie projektów i kosztów, zarządzanie podzleceniami, obliczanie ryczałtów, analizowanie cen jednostkowych, obsługę zestawień materiałowych oraz zarządzanie sprzedażą i przetargami.
W ramach umowy zawartej z firmą IFS otrzymamy system, który został opracowany pod kątem branży konstrukcyjno-budowlanej i w którym wiele wymaganych przez nas rozwiązań jest dostępnych w wersji standardowej. Uzyskamy również dostęp do wiedzy, jaką na temat tej branży ma doświadczony zespół firmy IFS, a także do jej nowoczesnej technologii — powiedział Cemal Doğan, założyciel grupy Çağla Group.
Współpraca z tak renomowaną firmą w tureckiej branży konstrukcyjno-budowlanej, jaką jest grupa Çağla Group, to dla nas wielki zaszczyt. Zorientowana na projekty architektura systemu IFS Applications będzie stanowiła dla grupy dużą korzyść. Wierzę, że wdrożenie przyniesie wszystkim wiele korzyści — powiedział Ergin Öztürk, wiceprezes i dyrektor sprzedaży IFS Turkey.
Firma IFS ma w kraju i za granicą wielu klientów z branży konstrukcyjno-budowlanej, która jest jednym z jej sektorów docelowych. Wśród nich są takie wiodące firmy, jak Sinpaş Group, Makyol, Özaltğn, Dia Holding, Dap Yapğ, Ofton, Inanlar, Numanoğlu, Taca, Azer Yapı, Dost Yapı, Dorçe Prefabrik oraz Vefa Prefabrik.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top