loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Habia Cable, wiodący europejski producent kabli, wybrała system IFS Applications™ jako podstawowy system ERP w celu zwiększenia globalnej efektywności operacyjnej firmy.

 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 
  • Rozwiązanie zintegrowane zastąpi przestarzałe oprogramowanie
  • Wszechstronne branżowe rozwiązanie ERP
  • Kluczowe powody wyboru systemu IFS Applications to możliwość wdrożenia globalnego oraz łatwość obsługi

Firma Habia Cable z siedzibą w Szwecji jest wiodącym producentem wysokiej jakości standardowych i projektowanych na zamówienie kabli, przewodów oraz połączeń kablowych. Firma, projektując i produkując kable i połączenia kablowe specjalnego przeznaczenia na potrzeby zakładów i fabryk oraz do zastosowań w sektorze obrony, energetyce jądrowej i komunikacji, wykorzystuje pełny wachlarz komponentów.

Firma Habia Cable postanowiła zastąpić mieszaninę kilku różnych przestarzałych systemów zintegrowanym rozwiązaniem, które pozwoliłoby zwiększyć jej efektywność operacyjną poprzez możliwość zarządzania działalnością firmy w wielu krajach oraz za pośrednictwem wielu jednostek biznesowych. Wybór firmy IFS został podjęty w drodze przetargu, w którym udział brały również firmy, takie jak Microsoft, z uwagi na możliwość globalnego wdrożenia oferowanego rozwiązania — cechującego się wszechstronnością umożliwiającą obsługę nawet najbardziej złożonych procesów produkcyjnych oraz intuicyjnym interfejsem użytkownika.

Komentując wybór systemu IFS Applications, Carl Modigh, prezes firmy Habia Cable, powiedział:

Firma IFS zaprezentowała bardzo przekonujące rozwiązanie, którego wszechstronność obejmuje realia naszego przedsiębiorstwa i umożliwi nam skonsolidowanie informacji biznesowych w jednym systemie.

Wdrożenie obejmie 285 użytkowników z 12 krajów Europy i Azji, a „fakt, że firma IFS zaoferowała rozwiązanie, które można wdrożyć globalnie, stanowił kolejny ważny czynnik przemawiający za wyborem systemu
IFS Applications
” — dodał Modigh.

Prezes IFS Scandinavia, Glenn Arnesen, powiedział:

„To kolejny dowód uznania dla firmy IFS, oferującej długoterminowe korzyści firmom globalnym dzięki rozwiązaniom projektowanym pod kątem branży klienta. Firma IFS posiada wyjątkową ofertę dla firm produkcyjnych, które wspiera już od wielu lat rozwiązaniami z zakresu zarządzania cyklem życia projektów — pomagającymi im w rozwoju i zachowaniu rentowności”.

Wdrożenie systemu IFS Applications zaplanowano na rok 2017.

 

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top