loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Huf Hülsbeck & Fürst GmbH & Co. KG, projektant i producent mechanicznych i elektrycznych systemów zabezpieczeń, systemów monitorowania ciśnienia powietrza w oponach oraz systemów telematycznych dla branży motoryzacyjnej, rozszerza obszar zastosowania systemu IFS Applications™. Wartość zamówienia wynosi 1,4 miliona euro.

 REKLAMA 
 RISE WITH SAP 


W 2009 roku firma Huf Hülsbeck & Fürst wdrożyła system IFS Applications w celu usprawnienia pracy działów finansów, projektowania, sprzedaży, dystrybucji, produkcji oraz kadr. W związku z rozwojem przedsiębiorstwa w ostatnich latach firma IFS udostępni firmie Huf Hülsbeck & Fürst dodatkowe licencje, tak aby kolejni pracownicy w jej 16 placówkach na całym świecie mogli korzystać z systemu IFS Applications.

Ulrich Hülsbeck, prezes firmy Huf Hülsbeck & Fürst, mówi:
Kiedy początkowo wybraliśmy firmę IFS, oczekiwaliśmy takiego rozwiązania ERP, które nie tylko wspierałoby nasze bieżące potrzeby związane z prowadzeniem działalności, ale również byłoby na tyle elastyczne, aby się mogło dostosować do zmian wynikających z rozwoju przedsiębiorstwa. Jesteśmy dumni z rozwoju firmy Huf wynikającego z udostępniania rozwiązań o wysokiej jakości wiodącym firmom z branży motoryzacyjnej. Będziemy nadal rozwijali nasze przedsiębiorstwo — a także opracowywane przez nas technologie — zgodnie z potrzebami naszych klientów.
Peter Höhne, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu w IFS Central Europe, mówi:
Jesteśmy dumni ze współpracy z firmą Huf Hülsbeck & Fürst w ostatnich pięciu latach. Cieszymy się, że uzyskała ona wartość biznesową dzięki zastosowaniu systemu IFS Applications w swoich filiach zagranicznych. I dodaje: Firma IFS podejmuje znaczne starania, aby nasze rozwiązania były atrakcyjne dla branży motoryzacyjnej.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top