loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Izostal S.A., jeden z wiodących na polskim rynku dostawców rur dla sektora gazowniczego, wdrożyła system IFS Applications™ 8 w celu usprawnienia zarządzania procesami w obszarze finansów, produkcji i dystrybucji.


 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma Izostal S.A. specjalizuje się w produkcji i dostawach zaawansowanych technologicznie zewnętrznych izolacji antykorozyjnych do rur stalowych, wykorzystywanych głównie do budowy rurociągów gazowych.

Izostal, który korzystał z systemu IFS Applications od ponad dziesięciu lat, używa obecnie wersji IFS Applications 8. Zaktualizowane rozwiązanie, wdrożone przez partnera biznesowego IFS w Polsce − firmę Advanced Business Solutions − poprawi ergonomię obsługi systemu, zwiększy wsparcie funkcjonalne w obszarze zarządzania dokumentacją oraz usprawni proces obsługi faktur dzięki wdrożeniu rozwiązania IFS e-Faktura. Rozwiązanie obejmuje ponadto obszary finansów, produkcji i dystrybucji.
Główne korzyści biznesowe, które spodziewamy się osiągnąć w wyniku wdrożenia IFS Applications 8, to usprawnienie działań operacyjnych naszej firmy oraz poprawa komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej dzięki zastosowaniu intuicyjnego interfejsu użytkownika oraz mechanizmów zarządzania dokumentacją – powiedział Marek Mazurek, prezes zarządu i dyrektor generalny firmy Izostal S.A.
Przed rozpoczęciem projektu wdrożenia nasi konsultanci przeprowadzili dokładną analizę procesów biznesowych realizowanych w firmie Izostal – powiedział Mirosław Kamiński, prezes zarządu firmy Advanced Business Solutions Sp. z o.o. W jej wyniku większość działań wymagających poprzednio modyfikacji systemowych, jest obecnie obsługiwana przy użyciu standardowej funkcjonalności systemu IFS Applications.
Aktualizacja systemu do wersji IFS Applications 8 pozwoli naszemu klientowi na zoptymalizowanie i zwiększenie efektywności działań, a także ułatwi dalszy rozwój firmy zarówno na rynku krajowym, jak i za granicą – powiedział Marcin Taranek, prezes IFS CEE.
Izostal S.A. z siedzibą w miejscowości Zawadzkie (woj. opolskie) jest firmą produkcyjną działającą od roku 1993. Spółka specjalizuje się w dostarczaniu na rynek zaawansowanych technologicznie zewnętrznych i wewnętrznych izolacji antykorozyjnych rur stalowych, wykorzystywanych głównie do budowy rurociągów gazowych i naftowych. Uzupełnienie oferty stanowią rury stalowe, wyroby hutnicze oraz armatura stalowa. Izostal S.A. współpracuje z firmami zajmującymi się wykonawstwem inwestycji dla potrzeb gazownictwa. Spółka jest jednym z wiodących dostawców rur dla sektora gazowniczego w Polsce i innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top