loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Nowopowstała, zlokalizowana w Dobroniu k. Łodzi, firma OrganikAgro, zajmująca się wytwarzaniem sypkich produktów ze zbóż ekspandowanych, w styczniu 2015 rozpoczęła wdrożenie systemu SAP Business One. Wdrożenie, którego realizacją zajęła się spółka Altab, objęło kompleksowe zarządzanie firmą: od produkcji po dział finansowy.

 
Firma OrganikAgro, rewolucjonizująca polski rynek przetwórstwa zbóż, kreuje trendy nie tylko we własnej branży.
Nowoczesne zarządzanie wymaga nowoczesnych narzędzi IT, dlatego też OrganikAgro zdecydowało się na wdrożenie systemu SAP Business One. Dzięki tej decyzji nasza firma zyskała dostęp do pełnej informacji o procesach produkcyjnych, sprzedażowych i finansowych – mówi Kamil Rabenda, prezes OrganikAgro.
Nowoczesna fabryka w Dobroniu wytwarza na szeroką skalę ekologiczne i konwencjonalne sypkie produkty i półprodukty ze zbóż ekspandowanych. Wyroby OrganikAgro powstają z różnych gatunków zbóż i mogą być dostarczane w formie naturalnej, bądź w różnego rodzaju polewach czy posypkach. Dostarczane są m. in. do sieci handlowych, producentów wyrobów zbożowych, branży HoReCa, czy firm konfekcjonujących żywność, także pod ich marka własną.

Dzięki wykorzystaniu szwajcarskiej technologii firmy CEREX, OrganikAgro jest obecnie najbardziej wydajnym na świecie producentem produktów ze zbóż ekspandowanych. Ciekawostką jest również, że firma OrganikAgro posiada własną, jedną z największych w Europie ekologiczną uprawę zbóż, które wykorzystuje w procesach dalszego przetwarzania.
Altab ma wieloletnie doświadczanie wdrożeniowe w zakresie systemu SAP Business One, w tym w firmach produkcyjnych, takich jak OrganikAgro. Pod opieką Centrum Serwisowego Altab znajdują się liczne spółki z branży spożywczej (m.in. Barilla Poland i Vandemoortele Polska) – mówi Paweł Matejko, prezes zarządu Altab S.A.. – System SAP Business One doskonale sprawdza się w przedsiębiorstwach, umożliwiając kompleksowe zarządzanie firmą: od rejestracji zleceń klientów, nadzoru nad procesami produkcyjnymi i realizacją dostaw, aktualizacją stanów magazynowych do zarządzania płynnością finansową – dodaje.
Źródło: ALTAB

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top