loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma Caruna — największy dystrybutor energii elektrycznej w Finlandii — podjęła decyzję o wdrożeniu systemu IFS Applications™, który ma być jej głównym rozwiązaniem do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP). Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości przekraczającej milion euro.

 REKLAMA 
 RISE WITH SAP 

Rozwiązanie firmy IFS wybrano w celu wsparcia kluczowych procesów biznesowych obejmujących finanse, zakupy, fakturowanie oraz zasoby ludzkie
Firma Caruna dostarcza energię do 640 000 odbiorców indywidualnych oraz instytucjonalnych za pośrednictwem sieci dystrybucyjnej o długości niemal 79 000 kilometrów i odgrywa niezwykle istotną rolę dla fińskiego społeczeństwa. W celu skonsolidowania aplikacji do zarządzania przedsiębiorstwem oraz usprawnienia procesów biznesowych firma przeanalizowała oferty kilku dostawców oprogramowania klasy ERP, skupiając się przede wszystkim na takich kryteriach, jak standardowe funkcje, skalowalność, automatyzacja, zakres funkcjonalny, łatwość obsługi i doświadczenie w branży.
Firma Caruna postawiła na system IFS Applications, ponieważ jest to rozwiązane w pełni spełniające jej wymagania. W pełni zintegrowane rozwiązanie firmy IFS ma zapewnić wsparcie newralgicznych procesów biznesowych, takich jak finanse, zakupy, fakturowanie, analityka biznesowa, budżetowanie oraz kadry — mówi Heikki Linnanen, dyrektor działu projektów i IT w firmie Caruna.
Od roku 1983 zapewniamy najlepsze rozwiązania największym na świecie przedsiębiorstwom energetycznym i z radością witamy w gronie naszych klientów firmę Caruna — czołową organizację w sektorze energetycznym i usług użyteczności publicznej w Finlandii — mówi Tapani Pohjonen, dyrektor zarządzający IFS Finland. Wiemy, jak istotne znaczenie dla współczesnego społeczeństwa odgrywają takie przedsiębiorstwa, jak Caruna i jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie oraz rozwiązania dla tej branży przyczynią się do usprawnienia ich działalności operacyjnej.
Źródło: IFS

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top