loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wdrożony system ERP firmy IFS zapewni wsparcie produkcji, sprzedaży i serwisu, łańcucha dostaw, zarządzania zasobami ludzkimi oraz procesów finansowych.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firmy Runner Automobiles Limited i Runner Motors Limited należące do bangladeskiej grupy kapitałowej Runner zdecydowały się wdrożyć system IFS Applications™ 8.
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Obie firmy należą do czołowego konglomeratu w Bangladeszu — grupy kapitałowej Runner. Rozwiązanie firmy IFS dla sektora motoryzacyjnego zapewnia wsparcie produkcji, zarządzania sprzedażą i serwisem, łańcuchem dostaw, zasobami ludzkimi oraz finansami we wszystkich oddziałach organizacji w całym kraju.

Firma Runner Automobiles Limited produkuje i sprzedaje motocykle pod marką Runner. Firma ta odnosi największe sukcesy w sprzedaży w Bangladeszu. Runner to rodzima marka z Bangladeszu, która ma obecnie trzeci największy udział w rynku sprzedaży motocykli. Firma dąży do zdobycia czołowej pozycji na rynku w Bangladeszu, a także do rozwoju geograficznego zasięgu swojej działalności. Firma Runner Automobiles Limited jest wyłącznym importerem i dystrybutorem pojazdów marki Eicher w kraju. Firma należy do grupy kapitałowej Runner, która działa również na rynku nieruchomości, agrobiznesu, ceglarstwa i technologii informatycznych.

Przewodniczący grupy kapitałowej Runner Hafizur Rahman Khan mówi:
Dynamiczny wzrost i zwiększenie zasięgu naszej działalności to główne cele grupy Runner. Jestem przekonany, że wdrożenie systemu IFS Applications 8 umożliwi nam osiągnięcie tych celów. Szeroka gama funkcji oferowanych w ramach rozwiązania firmy IFS umożliwi dynamiczny wzrost firmy, który nie odbije się negatywnie na wysokiej jakości naszych działań operacyjnych. Mamy nadzieję na szybkie i sprawne wdrożenie rozwiązania z pomocą firmy IFS
. Asanga Marasinghe, dyrektor zarządzający IFS Bangladesh dodaje:
Bardzo się cieszymy, że rozpoczniemy tak dobrze rokującą współpracę z grupą kapitałową Runner i jej główną firmą Runner Automobiles. Rozwiązania firmy IFS dla przemysłu motoryzacyjnego opracowano, aby zapewnić wsparcie dla różnych procesów produkcyjnych i strategii kontroli biznesowych w celu poprawy funkcjonowania łańcucha dostaw i kontroli jakości, zwiększenia wydajności oraz zmniejszenia kosztów. Wierzymy, że zapewniane przez nas większe możliwości umożliwią firmie Runner osiągnięcie jej celów biznesowych szybciej, niż przewidywano.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top