loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
20 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 51 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 580 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!


partnerzy raportu erp 2018 3

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Wdrożony system ERP firmy IFS zapewni wsparcie produkcji, sprzedaży i serwisu, łańcucha dostaw, zarządzania zasobami ludzkimi oraz procesów finansowych.

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firmy Runner Automobiles Limited i Runner Motors Limited należące do bangladeskiej grupy kapitałowej Runner zdecydowały się wdrożyć system IFS Applications™ 8.
 REKLAMA 
 RISE WITH SAP 


Obie firmy należą do czołowego konglomeratu w Bangladeszu — grupy kapitałowej Runner. Rozwiązanie firmy IFS dla sektora motoryzacyjnego zapewnia wsparcie produkcji, zarządzania sprzedażą i serwisem, łańcuchem dostaw, zasobami ludzkimi oraz finansami we wszystkich oddziałach organizacji w całym kraju.

Firma Runner Automobiles Limited produkuje i sprzedaje motocykle pod marką Runner. Firma ta odnosi największe sukcesy w sprzedaży w Bangladeszu. Runner to rodzima marka z Bangladeszu, która ma obecnie trzeci największy udział w rynku sprzedaży motocykli. Firma dąży do zdobycia czołowej pozycji na rynku w Bangladeszu, a także do rozwoju geograficznego zasięgu swojej działalności. Firma Runner Automobiles Limited jest wyłącznym importerem i dystrybutorem pojazdów marki Eicher w kraju. Firma należy do grupy kapitałowej Runner, która działa również na rynku nieruchomości, agrobiznesu, ceglarstwa i technologii informatycznych.

Przewodniczący grupy kapitałowej Runner Hafizur Rahman Khan mówi:
Dynamiczny wzrost i zwiększenie zasięgu naszej działalności to główne cele grupy Runner. Jestem przekonany, że wdrożenie systemu IFS Applications 8 umożliwi nam osiągnięcie tych celów. Szeroka gama funkcji oferowanych w ramach rozwiązania firmy IFS umożliwi dynamiczny wzrost firmy, który nie odbije się negatywnie na wysokiej jakości naszych działań operacyjnych. Mamy nadzieję na szybkie i sprawne wdrożenie rozwiązania z pomocą firmy IFS
. Asanga Marasinghe, dyrektor zarządzający IFS Bangladesh dodaje:
Bardzo się cieszymy, że rozpoczniemy tak dobrze rokującą współpracę z grupą kapitałową Runner i jej główną firmą Runner Automobiles. Rozwiązania firmy IFS dla przemysłu motoryzacyjnego opracowano, aby zapewnić wsparcie dla różnych procesów produkcyjnych i strategii kontroli biznesowych w celu poprawy funkcjonowania łańcucha dostaw i kontroli jakości, zwiększenia wydajności oraz zmniejszenia kosztów. Wierzymy, że zapewniane przez nas większe możliwości umożliwią firmie Runner osiągnięcie jej celów biznesowych szybciej, niż przewidywano.
Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top