loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
21 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 55 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności, JEST JUŻ DOSTĘPNY DO POBRANIA!


KLIKNIJ I POBIERZ EGZEMPLARZ JUŻ DZIŚ!


PARTNERZY RAPORTU ERP 2021

1

 edycja RAPORTU CRM, przygotowywanego przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Grupa Kapitałowa SARE SA, lider na polskim rynku e-marketingu i wsparcia sprzedaży, rozpoczęła wdrożenie nowej platformy B2B, opartej na systemie SAP Business One. Wdrożenie prowadzi Złoty Partner SAP Polska – firma Altab.

 
Grupa SARE posiada bogate doświadczenie w tworzeniu efektywnych strategii dla działań marketingowych w kanale online. Dostarcza unikalne rozwiązania, komplementarne usługi i profesjonalne narzędzia analityczne. Decyzję o wyborze nowego systemu ERP firma podjęła w zeszłym roku. Celem inwestycji była automatyzacja i przyspieszenie procesów zachodzących w organizacji, a także usprawnienie przepływu informacji pomiędzy spółkami powiązanymi w ramach grupy. SARE pracę na nowym systemie rozpoczęła w styczniu. Aktualnie Altab prowadzi nadzór nad pracą produktywną.

Wdrożenie objęło swym zakresem wszystkie działy firmy: CRM, sprzedaż, zakup, księgowość i zarządzanie finansami. Istotnym elementem wdrożenia było uruchomienie elektronicznej platformy wymiany danych i dokumentów wewnątrz Grupy Kapitałowej i z zewnętrznymi Partnerami Biznesowymi. Miało ono na celu eliminację papierowego obiegu dokumentów, usprawnienie współpracy regionalnej i zagranicznej, a w konsekwencji poprawę efektywności ekonomicznej firmy.
Wdrożenie systemu SAP to przede wszystkim kolejny krok prowadzący Grupę na rynek główny GPW. Ma na celu koordynację procesów sprzedażowych w całej Grupie Kapitałowej. Zależało nam na tym, aby usprawnić procesy budowania i utrzymywania kontaktów biznesowych, a także zoptymalizować proces obiegu informacji w firmie. Narzędzie, na które się zdecydowaliśmy nareszcie spełnia nasze oczekiwania – komentuje Dariusz Piekarski, dyrektor zarządzający i członek zarządu SARE SA.
Realizacja projektu w ramach spółki INIS, wchodzącej w skład grupy SARE, jest współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Źródło:  ALTAB

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top