loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Chemiczny instytut badawczy z Warszawy będzie zarządzał projektami z SIMPLE.ERP

Instytut Przemysłu Organicznego w wyniku postępowania przetargowego, wybrał firmę SIMPLE S.A. do realizacji projektu, którego przedmiotem jest wdrożenie Zintegrowanego Systemu Informatycznego wraz z predefiniowanymi obszarami dla jednostek naukowo – badawczych w zakresie zarządzania budżetem organizacji oraz realizowanymi projektami.
{loadpositon Wiadomosci_Dzial}

Projekt realizowany przez spółkę zakłada wdrożenie systemu ERP w newralgicznych obszarach Instytutu:
  • Finanse i Księgowość
  • Zarządzanie Projektami
  • Budżetowanie
  • Majątek Trwały
  • Obrót Towarowy
  • Zarządzanie Personelem SIMPLE.HCM BI

SIMPLE wykona analizę przedwdrożeniową, na podstawie której zostaną zdefiniowane wymagania funkcjonalne pracowników Instytutu, zaimplementuje system oraz obejmie jego działanie opieką techniczną.

Instytut Przemysłu Organicznego (IPO) jest instytutem badawczym z ponad 60-cio letnią tradycją, realizującym prace naukowe i wdrożeniowe w obszarach chemii i technologii środków ochrony roślin, produktów biobójczych, leków weterynaryjnych, chemikaliów specjalnych, materiałów wysokoenergetycznych, bezpieczeństwa chemicznego środowiskowego i procesowego. W Instytucie prowadzona jest również produkcja pilotażowa i doświadczalna specjalistycznych produktów i substancji chemicznych.


Źródło: www.simple.com.pl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top