loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Ekodynamic Wrocław rozpoczęła wdrożenie Graffiti.ERP

Firma Graffiti.ERP S.A. uruchomiła kolejne wdrożenie systemu Graffiti.ERP w firmie Ekodynamic z Wrocławia. System jest wdrażany w pełnym zakresie funkcjonalnym.


 
System Graffiti.ERP, flagowy produkt GRAFFITI.ERP SA, wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem system informatyczny klasy ERP.

Spółka EKODYNAMIC, działająca na terenie Polski i UE od dwudziestu lat, jest wiodącym producentem hal namiotowych oraz innych obiektów zadaszonych o charakterze stałym. Dzięki wieloletniemu programowi rozwojowemu i wsparciu nowoczesnych technologii firma stworzyła niezwykle skuteczną metodologię, sprawiającą, że hale namiotowe są gotowe do postawienia w rekordowo szybkim czasie na dowolnym terenie.

Dzięki EKODYNAMIC zorganizowano wiele dużych imprez sportowych, plenerowych, festynów, festiwali, wystaw, targów oraz innych wydarzeń odbywających się o każdej porze roku w każdych możliwych warunkach atmosferycznych. Oprócz tego powstały magazyny, hale przemysłowe i inne obiekty stałe, a w wyniku wiele firm odnotowało znaczące wzrosty.

Źródło: GRAFFITI.ERP

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top

0 - Błąd: 0

0

OOM command not allowed when used memory > 'maxmemory'.

The Page you are looking for doesn't exist or an other error occurred.
Go back, or head over to the home page to choose a new direction.