loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Graffiti.ERP w firmie Beditom - Z. Bednarczyk Sp. j. z Gdyni

Firma Graffiti-ERP Spółka z o.o. podpisała umowę w ramach projektu B2B - z firmą Beditom - Z. Bednarczyk Sp. j. z Gdyni.


 
Umowa na udzielenie licencji i wdrożenie elektronicznego systemu B2B do wymiany danych i dokumentów w celu automatyzacji procesów biznesowych realizowanych we współpracy z partnerami biznesowymi realizowana jest w ramach Działania 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B 8 osi priorytetowej Społeczeństwo Informacyjne – zwiększanie innowacyjności gospodarki Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007 – 2013 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, zgodnie z Umową o dofinansowanie nr UDA-POIG.08.02.00-22-035/14-00.

Firma Beditom została utworzona w 1995 roku i specjalizuje się w produkcji segmentowych bram garażowych i przemysłowych. Jako jedna z pierwszych w Polsce uruchomiła produkcję segmentowych bram garażowych. W 2004 roku wdrożono system zarządzania jakością ISO 9001:2000. certyfikowany przez Det Norske Veritas jedną z najbardziej renomowanych firm certyfikujących.

Źródło: Graffiti.ERP

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top