loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że firma NFM Production Sp. z o.o. — producent sprzętu ochronnego oraz odzieży przeznaczonej dla wojska, postanowiła wdrożyć system ERP IFS Applications™ w celu usprawnienia kluczowych procesów biznesowych, takich jak produkcja, dystrybucja, zarządzanie projektami, sprzedaż oraz obsługa klienta.

 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma NFM Production jest częścią norweskiego koncernu NFM Group, który specjalizuje się w produkcji mundurów polowych i sprzętu ochrony osobistej dla wojska, sił specjalnych oraz policji. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Potęgowo w północnej Polsce. Od początku swojej działalności w roku 2001 firma ta znacznie się rozwinęła dzięki rozbudowanemu łańcuchowi wartości obejmującemu takie obszary, jak projektowanie i rozwój produktu, dobór i zakup surowców, produkcję, dostawę oraz obsługę posprzedażną.

Firma postanowiła zrezygnować ze starszego systemu ERP, ponieważ nie nadążał on za jej szybkim rozwojem. Po przeprowadzeniu drobiazgowej analizy rynku systemów ERP, obejmującej oferty takich dostawców, jak między innymi SAP czy Microsoft, firma NFM Production wybrała system IFS Applications. Rozwiązanie firmy IFS wdrożono terminowo i zgodnie z założonym budżetem.
System IFS Applications pozwolił usprawnić wszystkie kluczowe procesy w naszej firmie, które — z uwagi na charakter prowadzonej przez nas produkcji — obejmują szczegółowe śledzenie materiałów, zapewnienie jakości, rejestrację dostaw materiałów, produkcję oraz dostawę do klienta — mówi Małgorzata Dombrowska, prezes firmy NFM Production Sp. z o.o.
Prezes zarządu IFS CEE Marcin Taranek komentuje:
Cieszymy się, że wdrożenie systemu IFS Applications w firmie NFM Production przyczyniło się do usprawnienia procesów biznesowych oraz zwiększenia wydajności w zakresie realizacji zamówień klientów.
System IFS Applications obsługuje wszystkie kluczowe obszary działalności firmy NFM Production: produkcję, obróbkę materiału, działalność badawczo-rozwojową, sprzedaż i marketing oraz finanse, kadry i płace. System jest używany przez 120 pracowników i obejmuje mobilne rozwiązanie mobilne operacje magazynowe.

Źródło: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top