loading...
RAPORT ERP
RAPORT CRM
23 edycja RAPORTU ERP, przygotowywanego przez niezależnego konsultanta dr. inż. Ludwika Maciejca, obejmująca 57 rozwiązań ERP dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 565 funkcjonalności.

KLIKNIJ I POBIERZ

PARTNERZY RAPORTU ERP 2022

RAPORT CRM, przygotowywany przez redakcję portalu ERP-view.pl, obejmująca 18 systemów CRM dostępnych na polskim rynku, opisanych przez ponad 280 funkcjonalności, jest już dostępna!


KLIKNIJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ!

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że wiodący producent wyrobów aluminiowych — firma Aludium, zadecydował o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9 w celu zintegrowania procesów biznesowych. Umowa obejmuje licencje i usługi o wartości przekraczającej 1 milion euro.

 
 REKLAMA 
 ERP-VIEW.PL- STREAMSOFT 


Firma Aludium będąca częścią grupy Atlas Holdings to nowy, dynamiczny dostawca aluminiowych blach, arkuszy pośrednich (shate) i cewek. Firma Aludium korzysta z sieci najnowszych zakładów produkcyjnych i badawczych w Hiszpanii oraz Francji.

Dostrzegając korzyści płynące z posiadania w pełni zintegrowanego systemu ERP, firma Aludium podjęła decyzję o rozpoznaniu rynku pod kątem spójnego rozwiązania mogącego zastąpić całość jej systemów biznesowych cechujących się różnym stopniem funkcjonalności.
Naszym celem było znalezienie elastycznego i wszechstronnego systemu ERP, który pozwoliłby nam skonsolidować nasze przepływy pracy i w ten sposób zwiększyć naszą elastyczność i wydajność” — powiedział Manuel Ruano, prezes zarządu firmy Aludium. „Firma IFS zaoferowała rozwiązanie najbardziej atrakcyjne zarówno z punktu widzenia gotowej obsługi naszych procesów firmowych, jak i możliwości niezwłocznego wdrożenia systemu przez zespół IFS.
Z dumą ogłaszamy podpisanie umowy z firmą Aludium, jednym z najlepszych europejskich dostawców wyrobów aluminiowych” — powiedział Gustavo Brito, prezes IFS Ibérica. „Firma IFS posiada wiele udokumentowanych pomyślnych szybkich wdrożeń systemu w placówkach działających międzynarodowo producentów z całego świata. Cieszymy się, że będziemy pomagać firmie Aludium w osiągnięciu założonych celów biznesowych.
Wdrożenie zakupionego przez Aludium rozwiązania firmy IFS, obsługującego produkcję, zarządzanie łańcuchem dostaw, remonty, finanse, analitykę biznesową i zasoby ludzkie, jest planowane na pierwszy kwartał 2016 roku.

Źródł: www.ifsworld.com

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:


Back to top